TJ Velké Poříčí - Tatran Hostinné 2 - 1 poločas 0 - 1

Tatran Hostinné                      1       Poločas     0 : 1

Sestava:                                                                                H.Smetana

D.Buchar               P.Janouch              O.Jelínek                  J.Marek

M.Ouhrabka                    P.Šmucer                    J.Vacek           L.Przybyla

J.Zítko                                          M.Kudrna

D.Polák

Střelci Tatranu :   37´.L.Przybyla

Karty č.k.   H.Smetana

Dorostenci  Tatranu Hostinné zajížděli na hřiště v té době posledního ale srdnatě bojujícího Velkého Poříčí. Zápas začal naším tlakem ale soupeř kontroval rychlými brejky které musel hasit v té době chytající H.Smetana. Hra se odehrávala převážně na prostředku hřiště kde se bojovalo o každý míč. Domácí rychle napadali naše hráče což nám stěžovalo kombinaci a dlouhými nákopy se snažili o brejky a přečíslení obrany. Po několika našich střelách které končí mimo nebo je chytil brankář se ujala ve 37 minutě opakovaná střela L.Przybyli 0 :1.

Do druhé půle nastoupili  domácí ještě více nabuzeni. Do naší brány nastoupil M.Ouhrabka , mizérie se zraněnými brankáři se ukázala jako osudná. Naši se stále snažili kombinační hrou ohrozit branku domácích ale ukázalo se pravidlo „nedáš - dostaneš“. V 63 respektive v 66 minutě měl dvě vyložené šance J.Zítko ale neproměnil. V 67 minutě končí v naší síti padáček ze 30 metrů o 6 minut později končí v síti střela z úhlu a domácí otáčí skóre na 2 : 1. Pak se domácí soustředili na udržení výsledku  a náš tlak se stupňoval ale když už jsme překonali brankáře tak se do cesty postavil obránce a vykopl balón z brankové čáry. Ani pěkná pohotová střela M.Kudrny se neujala a skončila na tyči.V závěru zápasu musel do sprch H.Smetana za protesty. Ve smolném zápase plném šancí byli šťastnější domácí kteří z mála střel vytěžili maximum.

V příštím kole přivítají dorostenci hráče z Rudníku.

Autor: Pavel Šmucer