Tatran Hostinné - Jiskra Kuks 6 - 0 poločas 4 - 0

Jiskra Kuks                            0              Poločas         4:0

D.Buchar               P.Janouch                    O.Jelínek                 P.Marek

L.Przybyla              J.Vacek                        P.Šmucer              M.Ouhrabka.

M.Kudrna            M.Jakoubek

D.Polák ; K.Smetana

Střelci Tatranu :  15´. 21‘. 25´. 60´. K.Smetana, 32´. L.Przybyla, 80´. D.Polák

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali Jiskru Kuks, kteří nastoupili s deseti hráči a naši jejich oslabení plně využili. Ve 3 minutě po rohu  M.Jakoubka střílí P.Janouch vedle. Pěkný únik po křídle ve 12 minutě a následný centr  M.Jakoubka zakončuje L.Przybyla těsně vedle. V 15 minutě unikl P.Janouch středem hřiště jeho střelu gólman hostí pouze vyrazil na následnou dorážku K.Smetany však už nestačil 1 : 0. Ve 21 minutě přinesl důraz K.Smetany další změnu skóre po vybojování míče a následné střele z úhlu 2 : 0. Ve 25 minutě lobovanou střelu P.Šmucera vykopává z prázdný brány obránce (už za čarou), míče se zmocnil L.Przybyla jeho střelu sráží obránce ale následnou nekompromisní bombou pod víko zakončuje závar před soupeřovou brankou K.Smetana 3 : 0. 32 minuta přinesla pěkný pas J.Vacka na M.Jakoubka ten centrem pod sebe našel L.Przybylu který už neměl problém zakončit do odkryté brány 4:0.V závěru poločasu musel své umění předvést i náš gólman M. Kodym a zneškodnit brejk hostí.

Druhá půle začala střelou P.Šmucera těsně vedle. V 57 minutě střílí trestný kop J.Marek gólman balón neudržel dorážka P.Šmucera končí opět těsně vedle.V 60 minutě zahrával M.Kudrna rohový kop , střelu o.Jelínka doráží do sítě K.Smetana 5 : 0. V 65 minutě se ve vyložené situaci nedohodli D.Polák a M.Ouhrabka a jejich vzájemného souboje končí střela nad. V 68 minutě ohrozil bránu hostí O .Jelínek jeho trestný kop však končí nad bránou.        V 75 minutě byl hrubě sražen P.Šmucer dohráváme v deseti (dva hráči se šli připravit na zápas za A-mužstvo respektive B-mužstvo chlapů) V 78 minutě se ještě více oslabují hosté když jejich hráč po druhé žluté vidí červenou a musí do sprch. 80 minuta přinesla ještě jednu změnu skóre když D.Polák přesto že byl tísněn doráží střelu L.Przybyli 6 : 0.                   Hráči Tatranu si zaslouží pochvalu za přístup , nasazení a  bojovnost  po celou dobu zápasu.

V příštím kole zajíždí dorostenci do Velkého Poříčí.

Autor: Pavel Šmucer