Tatran Hostinné - Jiskra Bohuslavice 1:3 (1:3)

Po tragickém výkonu k první domácí prohře ...

Sestava:  Horák J. - Filcsák (64.Polák) - Drinka, Kosina, Urban - Jakoubek, Slavík, Kracík L., Nossek - Horák L., Petružálek

ŽK: 2:3 (Horák J., Polák)

ČK: 0:1 (60.Křížek)

Rozhodčí: Kubálek - Kalenská. Kutifel

Diváků: 50

V utkání podal Tatran nejhorší výkon za sezónu, který byl zcela nevhodný aspiranta na postup a nestačil by ani na Slavoj Houslice. Na ten (postup) už to stejně nevypadá a tak je devět kol před koncem alespoň zachráněn. Než se domácí stačili rozkoukat, prohrávali 0:1, když hosté podnikli útok do rozhozené obrany a nekrytý hráč pohodlně skóruje do prázdné brány. Poté přišly šance Tatranu, ale neprosadil se jak Nossek, tak Luboš Horák. Ve 27.minutě zahrál v malém vápně ležící obránce hostů rukou a rozhodčí nařídil nepřímý (???) kop, který napálil Jakoubek nad bránu. O čtyři minuty později se hosté radovali podruhé - to obrana jen přihlížela, jak si za ni naběhl hráč a přehodil vyběhnuvšího Josku Horáka. Ve 38.minutě se dočkali i domácí, když Urban vysunul Petružálka a jeho levačka se nemýlila - 1:2. Místo náporu Tatranu ale přišla další chyba v obraně - znovu nepokrytý hráč a bylo to 1:3. Tak také skončil poločas.

Mnozí si o poločasové přestávce vzpomněli na podzim, kdy Tatran po první půli prohrával 2:0, aby pak ve druhé půli nasázel domácím osm branek. Tak to teď opravdu nehrozilo. Platonická převaha Tatranu k ničemu nevedla, hosté hráli navíc od 60.minuty o desíti. Za zmínku stojí akorát dvě šance Jakoubka - v 62.minutě jeho hlavičku gólman vyráží a v 77.minutě trefuje z dálky tyč. Naopak hosté se dvakrát dostali do přečíslení, které musel hasit Joska v bráně. A tak přišlo překvapivé, ale zasloužené vítězství Bohuslavic.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,30 hod.

Ve středu 4.5. hrají starší žáci doma s RSCM Rozkoš od 17,00 hod.

V sobotu 7.5. hraje „áčko“ ve Starých Bukách (17,00), sraz na Tatranu v 15,45 hod., dorost jede do Velkého Poříčí (BUS 12,45) a starší žáci do Meziměstí (BUS 7,45). Mladší žáci a starší přípravka odehrají turnaj na Tatranu (10,00) - soupeři Vrchlabí, Žacléř a Slavia HK. Mladší přípravka jede do Chlumce nad Cidlinou (9,00) - soupeři Chlumec, Opočno a Hradec Králové „B“.

V neděli 8.5. hraje „béčko“ doma s rezervou Podhůří (14,00).