Sokol Malé Svatoňovice - Tatran Hostinné 0 - 3 ( 0 - 2 )

Přes absenci několika hráčů základu dokázali se dorostenci Tatranu prosadit……………….

Tatran Hostinné                             3       Poločas     0 : 2

Sestava:                                                                          O.Jelínek

D.Buchar               P.Janouch                 H.Smetana                       J.Marek

M.Ouhrabka                    P.Šmucer                    J.Vacek                   R.Jakoubek

M.Jakoubek                      M.Kudrna

D.Polák

Střelci Tatranu : 17´, 43´  M.Jakoubek  ;  80´ J.Vacek

V improvizované sestavě nastoupili dorostenci Tatranu Hostinné v Malých Svatoňovicích. Zápas začal naší převahou, přes to měli první velkou šanci domácí když jejich střela skončila nad bránou, pak už stříleli jen naši. V 10 minutě střela H Smetany končí nad , následně pohotovou střelu levačkou M.Kudrny vyráží gólman na roh. V 17 minutě si na centr z pravé strany od  M.Kudrny naběhl M.Jakoubek a otvírá skóre zápasu na 0 : 1. 25 respektive 30 minuta přinesli pokusy M.Jakoubka , jedna střela končí nad , druhou vyráží gólman na roh. V 33 minutě zakončuje akci D.Buchar jeho střela ale míří přímo do gólmana. Ve 41 minutě pěkný únik a následný centr H.Smetany zakončuje M.Kudrna a z blízka přestřeluje.Ve 43 minutě velmi pěkná akce když R.Jakoubek našel svým centrem svého bratra Martina a ten zvyšuje na 0 : 2. V první půli se mohlo měnit skóre ještě jednou když další rychlí únik H.Smetany a následný centr jen o malý kousek netrefuje M.Jakoubek.

V druhé půlce pokračoval náš tlak , ve 48 minutě končí střela P.Šmucera vedle. V 50 minutě nahrává pod sebe P.Šmucer střela J.Vacka končí nad , v tomto duchu pokračoval náš tlak a naše střeli končili vesměs vedle brány. V 79 minutě střílí H.Smetana do tyče. V 80 minutě pěknou kombinační akci zakončuje J.Vacek po nahrávce D.Buchara  0 : 3 . Škoda velkého neproměnění našich akcí skóre mohlo být ještě vyšší. Přesto si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

V příštím kole přivítají dorostenci Tatranu  v posledních zápasech rozjeté hráče z Kuksu.

Autor: Pavel Šmucer