Tatran Hostinné - Sokol Horka u Staré Paky 7 - 1 poločas 3 - 1

Sokol Horka u S.Paky              1              Poločas         3:1

D.Buchar               P.Janouch                    H.Smetana                 P.Salač

M.Ouhrabka               J.Vacek                        P.Šmucer              O Jelínek.

M.Kudrna                       K.Smetana

D.Polák ;J.Matoulek

Střelci Tatranu :    20‘. 39´.K.Smetana, 37´.60´.81´. J.Vacek, 48´.64´. M.Ouhrabka

Dorostenci Tatranu Hostinné přivítali na svém hřišti hráče z Horek. Zápas začal našim náporem, vedení se ale ujali hosté když nejprve nevyužili brejk v 10 minutě, další brejk ve 12 minutě ale již skončil v naší síti 0 : 1. Pak naši ještě přidali a kombinační hrou se tlačili na branku soupeře. Ve 20 minutě srovnává skóre K.Smetana 1 : 1.V 37 minutě zakončuje hlavou J.Vacek po trestném kopu O.Jelínka 2 : 1. Ve 39 minutě unikl H.Smetana, centrem našel svého bratra a ten hlavou zvyšuje na 3 : 1.

Ve druhé půlce střelu M.Kudrny gólman pouze vyráží a M.Ouhrabka má volnou cestu do sítě 4 : 1. V 53 minutě střílí trestný kop P.Janouch střela ale končí ve zdi. V 57 minutě centruje K.Smetana střela J.Vacka míří přímo do brankáře. V 60 minutě po rohu M.Kudrny zakončuje hlavou J.Vacek 5 : 1 . V 62 minutě velmi pohotová pěkná střela P.Janoucha končí těsně nad bránou. 64 minuta opět střela M.Kudrny gólman vyráží M.Ouhrabka doráží 6 : 1.V 81 minutě zakončuje brankový učet J.Vacek střelou z dobrých 30 metrů na 7 : 1.

K dalšímu zápasu zajíždí dorostenci do Malých Svatoňovic.
Autor: Pavel Šmucer