Sokol Bílá Třemešná - Tatran Hostinné 0 - 4 poločas 0 - 3

Tatran Hostinné                      4       Poločas     0 : 3

Sestava:                                                 J.Zítko

D.Buchar               P.Janouch                 H.Smetana                       J.Marek

M.Ouhrabka                    P.Šmucer                    J.Vacek                   O.Jelínek

K.Smetana                      M.Kudrna

P.Salač  D.Polák  .Matoulek

Střelci Tatranu : O.Jelínek ; M.Kudrna ; M.Ouhrabka ; J.Matoulek

Karty ž.k.  P.Šmucer ; H.Smetana

Dorost Tatranu zajížděl k dalšímu zápasu na hřiště Bílé Třemešné. Zápas začal tlakem našich hráčů kdy ve 4 minutě po faulu před velkým vápnem využil trestný kop O.Jelínek pěkně umístněnou střelou na  0 : 1. V 8 minutě už to bylo 0 : 2 když centr M.Kudrny skončil za pomoci větru v síti. V 15 minutě obdobný centr M.Kudrny usměrňuje hlavou do sítě M.Ouhrabka 0 : 3. Pak náš tlak polevil a hra se vyrovnala. V závěru poločasu J.Marek zachraňuje z prázdné brány již překonaného našeho gólmana.

V druhém poločase ještě více zesílil nepříjemný vítr který zanášel centrované míče.Hra se nám proti větru moc nedařila přesto jsme si vytvořili několik šancí . V 61 minutě se po nahrávce J.Vacka trefuje pěknou střelou J.Matoulek 0 : 4. V závěru zápasu jsme měli ještě šanci skórovat  ale své  brejky O.Jelínek neproměnil. Nepříjemnou událostí byla srážka v 75 minutě D.Poláka s protihráčem v hlavičkovém souboji ze kterého odešel náš hráč se zraněním.

V dalším kole přivítají dorostenci hráče z Horek.