Sestava:  Horák J. - Kracík J. - Drinka, Kosina, Nossek (46.Urban) - Polák, Slavík, Kracík L., Jakoubek - Horák L. (78.Rodr), Petružálek

Branky: 12´ Kracík L., 90´ Jakoubek

Bez karet

Rozhodčí: Louda - Mrkvička, Langer

Diváků: 60

Utkání dvou rozdílných poločasů viděli diváci ve Rtyni. Ten první patřil Tatranu, který do zápasu vlétl a už po dvou minutách měl domácí gólman dva zákroky po střelách Slavíka. Následuje série rohových kopů a ve 12.minutě poprvé udeřilo. To Joska Horák rychle vykopnutým míčem našel na pravém křídle Petružálka, který přihrál napříč vápnem na Luboše Kracíka - ten se zbavil obránce a zavěsil. O deset minut později vykopává míč z brankové čáry obránce za již překonaným gólmanem po střele Jakoubka. Ten samý hráč přesně střílí i ve 25.minutě - gólman vyráží na roh. Ve 31.minutě přišla první šance domácích, když Horák vychytal osamoceného útočníka a z následného rohu Rtyně přestřeluje. A tak se šlo do kabin.

Krátce po přestávce uvolnil Luboš Horák dalšího Luboše Kracíka, který se tentokrát neprosadil. A to bylo ze strany Tatranu na dlouho všechno. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale jejich koncovka byla nepřesná a v brance Tatranu čaroval Joska Horák, který svým bezchybným výkonem držel Tatran nad vodou. Na druhé straně zaujal pouze lob Luboše Kracíka, který skončil těsně vedle pravé tyče, kam přiběhl pozdě Urban. A tak drama vrcholí, běží 90.minuta a domácí zahrávají rohový kop. Do vápna se vydává i domácí gólman. Míč se snáší na penaltu a Joska ho vyboxuje až na Jakoubka, který peláší na osamoceného domácího stopera. Toho přesprintuje a do prázdné brány pečetí vítězství Tatranu. Tatran tak dal zapomenout na poslední debakl z tohoto stadionu (pro pamětníky: utkání se hrálo 4.10.2009 a Tatran prohrál 5:1).

Program na příští týden:

V úterý a čtvrtek trénink na hřišti od 17,30 hod.

V sobotu 16.4. hraje „áčko“ doma s Podhůřím (17,00), dorost hostí Horka u Staré Paky (14,45) a starší žáci Kostelec nad Orlicí (13,00). Mladší žáci a starší přípravka jedou do České Skalice (BUS 8,30) - soupeři Č.Skalice, Vrchlabí a N./St. Paka.

V neděli 17.4. jede „béčko“ do Borovnice (17,00) a mladší přípravka v 9,00 hod. pořádá domácí turnaj - soupeři Trutnov a Dvůr Králové.