Tatran Hostinné - SK MFC Svoboda nad Úpou 2:0 (0:0)

Sestava:  Horák J. - Kracík J., - Drinka, Kosina, Nossek – Polák, Slavík, Kracík L. (81.Geletič Z.), Jakoubek - Horák L. (76.Rodr), Petružálek

Branky: 60´ Slavík, 66´ Polák

Bez karet

Rozhodčí: Teichmann - Matějka

Diváků: 70

Utkání se hrálo za stálé převahy Tatranu, ale v úvodu míč nikoho neposlouchal - vázla finální přihrávka, bez vyložených šancí - obě mužstva si těžko zvykala na rozměklý přírodní trávník. První střelu nad bránu vyslal až ve 20.minutě Drinka. Ve 27.minutě vyráží gólman Svobody střelu Petružálka, o pět minut později střílí těsně vedle Slavík po centru Luboše Kracíka. Zmar prvního poločasu zakončuje Jakoubek tvrdou střelou z přímáku, kterou gólman vyráží na roh.

Hned po změně stran nezužitkoval Slavík hlavičku Petružálka. V 55.minutě přichází jediná šance hostů, ale střelu Doležala Horák chytá. O minutu později se po rohu Drinky neprosazuje Petružálek. V 60.minutě se domácí dočkali, když míč putoval po ose Drinka - Petružálek - Slavík a posledně jmenovaný dostal Tatran do vedení - 1:0.  V 66.minutě vybojoval Petružálek na levé straně míč a jeho centr zužitkoval Polák - 2:0. V 78.minutě mohl zvýšit na 3:0 Petružálek, když se po vysunutí Lubošem Kracíkem řítil sám na bránu, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. Přesto si Tatran připsal důležité tři body.