Baník Žacléř - Tatran Hostinné 2 - 1 ( 0 - 1 )

Vstup do jarní části soutěže  dorostencům nevyšel…………………….

Tatran Hostinné                            1              Poločas         0:1

O.Jelínek               P.Janouch                    P.Šmucer                 P.Saleč

M.Ouhrabka               J.Vacek                                    L.Przybyla                       M.Müller

M.Kudrna                       K.Smetana

D.Rosa ; D.Polák

Střelci Tatranu :    M.Müller

Hráči Tatranu Hostinné zajížděli k prvnímu zápasu na hřiště Žacléře.Oba soupeři nastoupili
do zápasu s vekou bojovností a nasazením. Ve 3 minutě zahráli naši hráči špatně ofsajd systém a šance domácích skončila těsně vedle. V 8 minutě neproměňuje svůj brejk K.Smetana Pak mají výhodu trestného kopu domácí , střela končí těsně vedle. Po rychlém rozehrání se naši hráči dostali do přečíslení a domácí si sráží centr M.Müllera do vlastní sítě 0 - 1.Pak se hra vyrovnala , v závěru poločasu měli domácí šanci v podobě několika trestných kopů které však buď skončili vedle nebo je zneškodnil náš gólman .                                                                                                                Druhá půle začala bojem o každý balón , když obě mužstva měli několik šancí které však vyřešili brankáři . V 59 minutě zahrávali domácí rohový kop a balón se po skrumáži v malém vápně odráží do naší sítě 1 – 1. O chvilku později v 64 minutě vyráží pěknou střelu domácích náš gólman na dorážku však již nestačí a domácí otáčí zápas  na 2 – 1. Pak boj pokračoval v závěru zápasu se zvyšoval náš tlak a snaha vyrovnat ale domácí se někdy i se štěstím ubránily.                                                                                                                                                                                                           K dalšímu zápasu zajíždí dorost Tatranu do Bílé Třemešné.