FKM Úpa - Tatran Hostinné 2 - 2 Poločas 1 - 1

Hostinné      2                                    poločas    1 : 1

K zápasu nastoupili:

Zítko; Buchar; Jakub a Jan Smetanovi; Martin a Radim Jakoubkovi; Salač; Vacek; Jelínek; Przybyla; Šmucer; Miller; Kudrna; Polák; Ouhrabka; Gabriško; Ruml.

Střelci Tatranu: Martin Jakoubek; Lešek Przybyla (penalta)

Zápas začal mírným tlakem Trutnova. Tatran se dostával do útoku více po brejkových situacích. V 27 minutě zachytil soupeř naší rozehrávku a po centru z křídla nedal našemu brankáři žádnou šanci 1 : 0 , poté se hra vyrovnala a v 35 minutě srovnal pěknou střelou skóre Martin Jakoubek 1 : 1. V 60 minutě podcenil dalekonosnou střelu náš gólman a ta skončila za jeho zády 2 : 1 . V 63 minutě zahrál soupeř nedovoleně v pokutovém území a nařízenou penaltu zužitkoval Lešek Przybyla 2 : 2. Oba celky pak měli několik šancí na skórování ale žádná branka již nepadla. Hrálo se na pěkném terénu ( umělá tráva ) škoda jen že nepřálo více počasí v závěru zápasu bylo okolo  –10 C°.