Tatran Hostinné - Sokol Bílá Třemešná 9 - 1 poločas 5 - 0

Sokol Bílá Třemešná                      1            Poločas 5 : 0

D.Buchar               P.Janouch                 H.Smetana                       J.Matoulek

O.Jelínek                     L.Przybyla                     J.Vacek                    P.Šmucer

K.Smetana                      M.Kudrna

D.Rosa   D.Polák  M.Ouhrabka

Střelci Tatranu : K.Smetana 4x ; O.Jelínek 2x ;L.Przybyla ; M.Ouhrabka ; J.Vacek

Karty ž.k.  H.Smetana

Poslednímu zápasu podzimní části soutěže nastoupil dorost Tatranu v dohrávce šestého kola proti hráčům z Bílé Třemešné. Zápas začal za stálého deště na velmi podmáčeném trávníku náporem domácích. Už ve třetí minutě trefuje L.Przybyla břevno. V 5 minutě po pěkném pasu K.Smetany střílí O.Jelínek pouze do brankáře. 6 minuta už přinesla změnu skóre když brankář hostí pouze vyráží střelu L.Przybyli a dobíhající K.Smetana usměrňuje balón do sítě 1-0. V 8 minutě J.Vacek a po něm v 9 minutě P.Šmucer střílí těsně vedle. Ve 14 minutě začal útok na stoperu u P.Janoucha přes L.Pzybylu  ke K.Smetanovi který zvyšuje skóre na 2-0. V 16 minutě zahrává M.Kudrna roh a jeho centr usměrňuje hlavou O.Jelínek do sítě soupeře na 3-0. V 19 minutě po přihrávce D.Buchara střílí L.Przybyla čtvrtý gól. 24 respektive 26 minuta přinesla pěkné střeli P.Šmucera které brankář vyráží. 28 minuta střela L.Przybyli  končí těsně vedle. V 39 minutě musel předvést pěkný zákrok náš gólman M.Jakoubek. Ve 40 minutě končí v síti střela M.Ouhrabky 5-0.

Ve druhé půlce naši hráči ještě asi užívali přestávku když se vůbec nevrátili z útočné poloviny a hosté snižují na 5-1. Ve 49 minutě musel zase vytáhnout pěkný zákrok náš gólman. Potom už zase začali naši hráči hrát a v 55 minutě zužitkoval pas L.Przybyli O.Jelínek na 6-1. 61 minuta po nahrávce H.Smetany zvyšuje skóre K.Smetana na 7-1.63 respektive 65 minuta dvě vyložené šance K.Smetany končí vedle brány. V 67 minutě si připsal asistenci náš gólman M.Jakoubek když jeho dlouhý výkop usměrňuje do brány K.Smetana 8-1. 72 minuta opakovaný centr M.Kudrny zakončuje J.Vacek 9-1. Pak měli ještě pěkné šance M.Ouhrabka , H.Smetana a P.Šmucer ale kýžené desítky se už nedočkali. Pochvala patří všem hráčům kteří i přes nepřízeň počasí, špatný klouzavý terén a kaluže které ztěžovali kombinaci bojovali až do konce zápasu. Zimu stráví mužstvo na pěkném třetím místě ze ztrátou pouhých dvou bodů na vedoucí příčku.

Autor: Pavel Šmucer