FC Vrchlabí "B" - Tatran Hostinné 4:2 (2:0)

Sestava:  Horák J. - Harvančák, Filcsák, Kracík D. - Kracík J., Kosina - Polák, Kracík L., Jakoubek - Horák L. (70.Rodr), Petružálek

Branky: Jirsa 2, Stejný, Plecháč - 54. a 79. Petružálek

ŽK: 4:4 (Filcsák, Kracík D., Harvančák, Jakoubek)

ČK: 1:2 (Fink - Filcsák, Harvančák)

Rozhodčí: Seidel - opilý domácí laik, domácí laik

Diváků: 50

Ve Vrchlabí se hrálo utkání třetího celku tabulky s prvním a OFS nominoval na tento zápas pouze jednoho rozhodčího, přičemž ostatní utkání okresního přeboru byly obsazeny dvěma rozhodčími a určitě „atraktivní“ zápas 3. třídy v Malých Svatoňovicích dokonce trojicí arbitrů. Ale to jen na úvod, jak to má OFS u prdele.

Začátek utkání nevěštil nic hrozného, naopak v první šanci se na zadní tyči po centru Jakoubka zjevil Luboš Horák, jehož střelu gólman zázračně vyrazil. V 10.minutě šli ale do vedení domácí, když se jim z přímáku podařilo obstřelit zeď a Joska v bráně ani nestihl reagovat. Snahu Tatranu o vyrovnání ale utnul v 18.minutě zbytečným vyloučením Filcsák, který se s rozhodčím podělil o to, co si o něm myslí. Pět minut na to domácí ze své druhé standartky zvyšují na 2:0, kdy si míč na přední tyči sráží do branky David Kracík a bylo po zápase. Vrchlabí se pak zatáhlo a jalo se bránit dvougólový náskok.

Druhou půli začal oslabený Tatran náporem. Nejprve se po rohu Jakoubka netrefil nůžkami Luboš Horák, ale v 54.minutě šel za dlouhým míčem důrazně Petružálek a střelou za tyč snižuje na 2:1. Domácí se začali bát o výsledek a tak pomohl domácí pomezní, který v 61.minutě pustil dvojnásobný ofsajd a Vrchlabí snadno zvýšilo na 3:1. A aby toho nebylo málo, tak byl pak po druhé žluté kartě vyloučen Harvančák a vzápětí domácí zvyšují na 4:1. V 79.minutě byl ještě ve vápně zkosen Polák a červenalo se také na druhé straně. Z nařízené penalty pak upravil konečné skóre Petružálek. Pak už se jen strkalo, plivalo, diskutovalo a každý čekal na konec nepovedeného zápasu.