Tatran Hostinné - Baník Žacléř 1 - 1 poločas 1 - 0

Dorostenci Tatranu doma ztrácí body za remízu……………….

Baník Žacléř                                   1            Poločas 1 : 0

D.Buchar               P.Janouch                 H.Smetana                       J.Matoulek

O.Jelínek                     L.Przybyla                     J.Vacek                    P.Šmucer

K.Smetana                      M.Kudrna

D.Rosa   D.Polák  M.Ouhrabka

Střelci Tatranu : J.Matoulek

Karty ž.k.  J.Matoulek ; L.Przybyla

Dorost Hostinného začal zápas tlakem, hosté se dostávali do útoku jen ojediněle z brejků. Ve 3 minutě jen o kousek uniká centr Jelínkovi. V 5 minutě ve vyložené šanci trefuje K.Smetana gólmana. V 10 minutě po rohu J.Matoulka končí balón v síti když si ho po závaru před bránou sráží do vlastní sítě hosté.V 21 minutě v brejku šel sám na gólmana K.Smetana rozhodujícím momentu mu balón odskočil a brankář akci zneškodnil. Ve 29 minutě pěkná střela M.Kudrny končí těsně nad branou.

Do druhé půle nastoupil jiný soupeř , zatlačil nás na naší polovinu a rychlím napadáním si vytvářel šance kdy musel předvést pěkné zákroky náš gólman M.Jakoubek. V 61 minutě po volném přímém kopu neuhlídali naši obránci hostující útočníky kterým se povedlo hlavou srovnat skóre na 1 : 1. Pak naši převzali iniciativu a zvýšili tlak který stále stupňoval ale šance které si vytvořili skončili buďto u gólmana nebo je zneškodnila hostující obrana.Škoda neproměněných šancí z prvního poločasu zápas mohl skončit vítězstvím takhle se z bodu radovali hosté.

Příští týden hostí Tatran v dohrávce Bílou Třemešnou.