SK Janské Lázně "B" - Tatran Hostinné 1:3 (0:1)

Sestava:  Horák J. - Kracík D., Filcsák, Urban (37.Rodr) - Slavík, Kosina - Polák, Kracík L., Jakoubek - Horák L., Petružálek

Branky: 66.Brát - 39. a 65. Horák L., 55.Kracík L.

ŽK: 4:5 (Filcsák, Kosina, Slavík, Kracík D., Horák J.)

Rozhodčí: Trejbal

Diváků: 50

Ve sváteční den bylo naplánováno vložené kolo a Taran zavítal na hřiště Janských Lázní. Na malém, bahnitém hřišti se více bojovalo, než hrál fotbal, přesto Tatran dokázal vstřelit alespoň tři góly po krásných akcích. Domácí po celý zápas tahali za kratší konec a po většinu utkání se jen bránili.

Už v prvních dvou minutách se dostal do dvou šancí Luboš Horák, ale nejprve jeho střelu mířící k tyči vyráží obránce na roh a stejně dopadne i jeho hlavička po centru Urbana. V 9.minutě přišla jediná šance domácích v první půli, ale Joska v bráně zachraňuje. Ve 14.minutě vyslal Luboš Kracík do uličky Poláka, ten však trefuje pouze gólmana. Tlak Tatranu přinášel další šance - Petružálek hlavičkuje vedle, Urban z úhlu neprostřelil gólmana. Ve 35.minutě zkosil gólman Luboše Horáka, ale rozhodčí jakoby si říkal, když nedáte normální gól, tak ho po mě nechtějte z penalty. Naštěstí se Tatran před odchodem do kabin ujal vedení, když David Kracík prošel po pravé straně a zpětnou přihrávkou našel Luboše Horáka, který propálil vše 0:1.

Hned po změně stran se dostal do šance Luboš Kracík, ale s jeho slaboučkou střelou se gólman nenadřel. V 52.minutě Jakoubkův roh nezužitkoval na zadní tyči David Kracík. O tři minuty později nádherně našel David Kracík svého bratra Luboše a ten zvyšuje na 0:2. Deset minut na to střelu Luboše Kracíka obrana zablokovala a odražený míč napálil do sítě Luboš Horák - 0:3. O minutu později se konečně pískala penalta - bohužel ale na druhé straně. Joska střelu Kulta vyrazil, ale hráči Tatranu pouze přihlíželi, jak Brát doráží míč do sítě - 1:3. Pak už se neudálo nic zajímavého. Tatran držel míč na kopačkách a některé jeho akce zastavil praporek nepřesného domácího pomezního.

Připomínám, že v sobotu hrajeme ve Vrchlabí (od 14,30 hod.) - sraz na hřišti ve 13,15. Už teď je jasné, že pro některé hráče podzim skončil, tak bude zajímavé, v jaké sestavě nastoupíme.