Tatran Hostinné - Jiskra Libeč 6:0 (2:0)

Tatran doma opět střílel ostrými, tentokrát to půltuctem odnesla oslabená Libeč ...

Sestava:  Horák J. - Ulvr (58.Polák), Filcsák (65.Urban), Kracík J. - Slavík, Kosina - Kracík D., Kracík L. (72.Rodr), Jakoubek - Horák L. (65.Kováč), Petružálek

Branky: 23. a 60.Petružálek, 31.Jakoubek, 51.Horák L., 71.Kováč, 72.Polák

ŽK: 0:0

ČK: 0:1 (62.Mihálik)

Rozhodčí: Říha - Špička, Oplt

Diváků: 55

Do Hostinného zavítal oslabený tým Libče, kterému pro zranění chybělo několik hráčů. Přesto byl začátek z obou stran opatrný a obě mužstva měla po jedné šanci. Nejprve Petružálek našel křížnou přihrávkou Jakoubka, který těsně přestřeluje. Na druhé straně zachránil Tatran Joska Horák, který vyrazil samostatný nájezd hostujícího útočníka. Gólu se prořídlé tribuny dočkaly až ve 23. minutě, když Jakoubkův roh dorazil na zadní tyči hlavou Petružálek. Na 2:0 zvýšil ve 31. minutě Jakoubek po přesném pasu Slavíka. Tak také skončil poločas.

Hosté nastoupili do druhé půle pro další zranění pouze o deseti. Tatran využil přesilovku v 51. minutě, kdy si na centr Ulvra vyskočil Luboš Horák a hlavou překonal gólmana potřetí. O devět minut později se podruhé v zápase trefil s pomocí teče obránce Petružálek a dal už svůj 32. gól v podzimních soutěžích. V 62. minutě poslal rozhodčího „někam“ hostující Mihálik a Libeč dohrávala o devíti. Hosté vytvořili před vlastním vápnem hluboký obranný blok a paradoxně se v této době dostali do jediné poločasové šance, kdy po standardce v dobré pozici přestřelují bránu. Tatran se pak pouze dvakrát dokázal prosadit přes urputnou obranu. V 71.minutě našel Slavík Kováče a ten doslova prostřelil gólmana - 5:0.  Minutu na to dostal míč za obranu Luboš Kracík, obešel i gólmana a centrem našel před prázdnou bránou Poláka, pro kterého nebyl problém uklidit míč hlavou do sítě - 6:0. Pak už se zápas jen dohrával a všichni šetřili síly na následující „anglický“ týden …

Program na příští týden:

V úterý trénink na hřišti od 16,30 hod.

Ve čtvrtek 28.10. hraje „áčko“ v Janských Lázní (od 15,30 hod.) - sraz na hřišti ve 14,00 hod., „béčko“ hraje doma s Mostkem „B“ (12,30 hod.) a starší žáci s Olympií Hradec (15,30hod.).

V sobotu 30.10. hraje „áčko“ ve Vrchlabí (od 14,30 hod.) - sraz na hřišti ve 13,15 hod., dorost hostí doma Žacléř (12,15 hod.) a starší žáci Rychnov n.K. (14,30 hod.). Mladší žáci a starší přípravka jedou dohrávat turnaj do Úpice (BUS 9,00) - soupeři Úpice, Dvůr Králové a Žacléř.

V neděli 31.10. hraje „béčko“ doma s rezervou Prosečné (od 14,00 hod.).