Tatran Hostinné - Jiskra Kocbeře 4:0 (1:0)

Po přesvědčivém vítězství jde Tatran do čela okresního přeboru ...

Sestava:  Horák J. - Kracík D., Filcsák (83.Rodr), Urban - Slavík, Kosina - Kracík L., Lev, Jakoubek (74.Horák L.) - Polák, Petružálek (83.Kvášovský)

ŽK: 3:1 (Lev, Filcsák, Kracík D.)

ČK: 0:1 (52. Koubek)

Rozhodčí: P.Prokop - Kubálek, Grigel

Diváků: 90

V utkání druhého se třetím týmem tabulky okresního přeboru byl k vidění celkem vyrovnaný zápas, ale s lepší produktivitou Tatranu. Už ve druhé minutě neusměrnil míč do brány Polák po centru Jakoubka. O dvě minuty vyrobil hrubku Filcsák (za což se po zápase dokonale omluvil), ale Joska Horák byl u míče včas. V 15. minutě napřáhl za vápnem Jakoubek a jeho tvrdá střela se odráží od břevna. O deset minut později si to Máca vynahradil, když po uvolnění Lvem se kličkou zbavil obránce a střelou k tyči posílá Tatran do vedení. V závěru poločasu mohli hosté vyrovnat, kdy po zmatcích v obraně vyráží míč Joska - na druhé straně pak trefuje Polák tyč.

Druhý poločas zahájil Tatran únikem Poláka, kterého našel dlouhým nákopem Filcsák - Roman však usměrňuje míč před vyběhnuvším gólmanem těsně vedle levé tyče. V 52. minutě byl vyloučen hostující Koubek po sestřelení Lva, ale obraz hry to příliš nezměnilo. Až v 64. minutě protáhl gólmana výživnou střelou David Kracík. Dvě minuty na to za hrál obránce po centru Luboše Kracíka rukou a Lev z penalty zvyšuje na 2:0. Šance se pak střídají na obou stranách - nejprve hlavičkují hosté nad branku, na druhé straně končí Jakoubkova střela vedle šibenice. V 71. minutě trefují Kocbeře po standartce břevno a to bylo z jejich strany vše. V 78. minutě pálí do břevna Slavík, míč se odráží až před vápno k Polákovi, který ho nekompromisně posílá pod břevno - 3:0. Výhru Tatranu pak pečetil v 80. minutě Luboš Horák, který doráží gólmanem vyraženou střelu Poláka.

Program na příští týden:

V úterý a pátek trénink na hřišti od 17,00 hod.

Ve středu 20.10. jedou starší žáci k dohrávce do Lázní Bělohrad (BUS 15,30).

V sobotu 23.10. hostí „áčko“ doma Libeč (od 15,30 hod.) a dorost jede do Lánova (BUS 11,45).

V neděli 24.10. má „béčko“ volno, starší žáci jedou do Častolovic (BUS 8,00), mladší žáci a starší přípravka hrají turnaj na domácím hřišti (od 10,00 hod.) - soupeři Žacléř, Červený Kostelec a Vrchlabí.