Tatran Hostinné - FK Volanov 4 - 0 poločas 3 - 0

FK Volanov                            0              Poločas         3:0

D.Buchar               P.Janouch                    H.Smetana                 J.Matoulek

M.Müller               J.Vacek                        L.Przybyla                       P.Šmucer

M.Kudrna                       K.Smetana

D.Rosa ; D.Polák ; O Jelínek ; M.Jakoubek

Střelci Tatranu :    19´. L.Przybyla, 21‘. 42‘. K.Smetana,

87‘. M.Jakoubek

Oba soupeři nastoupili do zápasu s vekou bojovností a nasazením. Už ve druhé minutě nikdo nedokázal usměrnit centr M.Kudrny.Ve 3 minutě centruje L.Przybyla a J.Vacek zakončuje hlavou vedle brány. V 19 minutě zaútočili hosté, po naší chybě v obraně zachraňuje J.Zítko na roh, po jeho rozehrání zachytil balón gólman  a vyslal do brejku L.Przybylu který ustál několik obraných zákroků a zakončuje střelou na 1:0 .V 21 minutě byl faulován P.Šmucer k rozehrání trestného kopu se postavil H.Smetana , jeho střelu gólman pouze vyráží a K.Smetana hlavou zvyšuje na 2:0 .Tlak našich pokračuje ve 24 minutě těsně míjí K.Smetana centr P.Šmucera. Ve 29 minutě kope trestný kop L .Przybyla do zdi a jeho dorážka končí na tyči. Ve 42 minutě usměrňuje na dvakrát centr M.Kudrny  K.Smetana a stanový tak skóre poločasu na 3:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou zvrátit pro ně nepříznivý stav. Po sérii několika trestných kopů nastřelují břevno. Poté se hra vyrovnala a bojovalo se o každý balón. V 59 minutě centr P.Šmucera útok pořádně nezpracoval a kloudně nezakončil. V závěru ještě upravil skóre střídající M.Jakoubek který zužitkoval nahrávku M.Müllera na 4:0.Hráči si zaslouží pochvalu za nasazení , bojovnost a přístup k zápasu.

K příštímu zápasu zajíždí dorost Tatranu do Lánova.