Lokomotiva Meziměstí - Tatran Hostinné 2 - 7 ( 1 - 0 )

Tatran Hostinné                     7              Poločas         1:0

D.Buchar               H.Vacek                   H.Smetana                 O.Jelínek

D.Polák                      L.Przybyla                       P.Šmucer               M.Müller

M.Kudrna                       K.Smetana

D.Rosa ;

Střelci Tatranu :    47´. M.Kudrna , 57‘. 64‘.70‘. K.Smetana, 60‘. 75‘.(P) L.Przybyla ,

80‘. H.Smetana

Dorost Hostinného zajížděl k dalšímu zápasu do Meziměstí. Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním soupeř ovšem také , rychlím napadáním nám komplikoval rozehru a dlouhými míči za obranu pak vyrážel k brejkům z jednoho z nich se ujal vedení 1:0 tímto výsledkem také poločas skončil.

V druhém poločase se nám začala více dařit rozehra což přineslo i více šancí a nakonec i gólů.Vyzvednutí  si zaslouží gól H.Smetany který po rohu krásně a nekompromisně zakončil nůžkami, nesmíme ovšem opomenout ani další střelce K.Smetana 3x , L.Przybyla 2x a M.Kudrna. Domácí ještě korigovali z penalty na 2:5 v závěru ale naši hráči určili skóre na konečných 2:7. Za druhou půlku si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Závěr dohrávali domácí v deseti když jeden jejich hráč uviděl červenou za nevybíravý zákrok na D.Poláka.

Příští týden přijede do Hostinného  vedoucí Volanov.