TJ Lánov - Tatran Hostinné 1:3 (0:0)

Tatran v posledních 25 minutách otočil vývoj utkání a drží druhou příčku tabulky ...

Sestava:  Horák J. - Harvančák, Kosina, Slavík, Kracík D. - Polák, Jakoubek, Kracík L., Nossek (58.Rodr) - Horák L. (64.Kováč), Petružálek

Branky: 48. Havránek - 73. a 86. Jakoubek, 65. Slavík

ŽK: 2:2 (Polák, Kracík D.)

Rozhodčí: Dytrych - Zajíc, Kutifel

Diváků: 100

Po dvou vysokých domácích vítězstvích chtěl Tatran uspět i na půdě Lánova. První půle ale byla z obou stran žalostná, hrála se fotbalová holomajzna bez vyložených šancí. Domácí vystřelili na bránu jednou a Tatran vůbec.

Krátce po změně stran ztratil ve středu hřiště míč David Kracík a domácí se z rychlého protiútoku ujímají vedení 1:0. To už se hráči Tatranu probudili a zatlačili domácí do defenzívy. V 65.minutě byl ve vápně podtržen Polák a Slavík se z penalty nemýlil - 1:1 (první střela Tatranu na bránu). V 73.minutě se k přímému kopu ze třiceti metrů rozeběhl Jakoubek a bombou doprostřed brány posílá Tatran do vedení. Lánov mohl vyrovnat v 80.minutě, ale Joska Horák byl na místě. A tak opět udeřilo na druhé straně. Polák doběhl zdánlivě ztracený míč a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Jakoubka, který se z první trefuje k tyči a uzavírá skóre utkání.

Program na příští týden:

V úterý trénink na hřišti od 17,00 hod. (poté sledování kvalifikace, kterou vysílá pouze Sport1).

Ve středu 13.10. hrají starší žáci doma předehrávku od 15,30 hod. s Náchodem „B“.

V pátek trénink na hřišti od 17,00 hod.

V sobotu 16.10. hostí „áčko“ doma Kocbeře (od 15,30 hod.) a dorost hraje s Volanovem (13,15 hod.). „Béčko“ jede do Horního Maršova (15,30 hod.), mladší žáci a starší přípravka do Dvora Králové (BUS 8,00) - soupeři Dvůr Králové, Jaroměř a Červený Kostelec.

V neděli 17.10. jede mladší přípravka do Vrchlabí (10,00 hod.) - soupeři Vrchlabí, Jaroměř a Javorka.