Tatran Hostinné - Sokol Dolní Branná 9:2 (2:1)

Ve středeční dohrávce řádilo duo Lev - Petružálek ...

Sestava:  Horák J. - Harvančák, Ulvr, Kracík D. (69.Urban) - Slavík, Kosina (71.Rodr) - Polák, Lev, Jakoubek - Horák L. (56.Kracík L.), Petružálek

Branky: 9., 59., 63., 68., 83. Lev, 41., 52., 80. Petružálek, 60. Polák - 17., 58. Lánský

ŽK: 1:2 (Kracík D.)

Rozhodčí: Jandera - Kvášovský, Suchý

Diváků: 40

Ve středeční dohrávce přivítal Tatran poslední tým tabulky s cílem připsat si tři body a případně si vylepšit skóre. Obojí bylo nakonec splněno i když ze začátku to byla pěkná fuška. Tatran začal náporem a ve 3.minutě hostující gólman vyráží míč k Petružálkovi, který přestřeluje bránu. V 9.minutě Luboš Horák přehodil obranu, za kterou si naběhl Lev a bylo to 1:0. Tatran pak přibrzdily vlastní chyby v rozehrávce, kterých hosté naštěstí nevyužili. Nicméně v 17.minutě se jim povedl rychlý brejk a situace dva na jednoho skončila vyrovnáním. O sedm minut později hlavičkuje Petružálek nad po centru Slavíka. Tatranu se pak přece jenom do poločasu podařilo strhnout vedení na svoji stranu, když ve 41.minutě nepříliš prudký přímák Lva gólman neudržel a Petružálek měl snadnou práci.

Po změně stran tlak Tatranu pokračoval a další gólová akce se odehrála v 52.minutě. To nejprve prošel středem hřiště Luboš Horák a uháněl sám na gólman - ten jeho střelu vyráží na roh. Z něho pak Jakoubek našel hlavu Petružálka - 3:1. Po této brance chtěl každá z Tatranu útočit a hosté toho v 58.minutě využili dalším brejkem do rozhozené obrany - 3:2. Naštěstí za minutu vrátil dvoubrankové vedení Tatranu Lev, kterého výborně našel Polák. Hosté pak odpadají a Tatran střílí další góly:

60.minuta - Polák po přihrávce Lva - 5:2

63.minuta - Lev po centru Davida Kracíka - 6:2

68.minuta - Lev po přihrávce Jakoubka - 7:2

80.minuta - Petružálek zužitkoval centr Jakoubka - 8:2

83.minuta - Lev po vysunutí od Urbana - 9:2

Připomínám, že v pátek je trénink od 17,30 hod. a v sobotu se jede do Lánova (16,00 hod.) - sraz na hřišti ve 14,45 hod.