Tatran Hostinné - Sokol Jánské Lázně 3 - 0 poločas 0 - 0

V zápase dorostu rozhodla až druhá půle…………………….

Sokol Jánské Lázně             0               Poločas         0:0

D.Buchar               H.Vacek                   H.Smetana                 O.Jelínek

M.Ouhrabka                      L.Przybyla                       P.Šmucer               M.Müller

M.Kudrna                       D.Polák

D.Rosa ; K.Smetana ; Š.Svoboda

Střelci Tatranu :    55´.  M.Müller ,     60´.  89´.  K.Smetana

Dorost Tatranu hostil doma hráče z Jánských Lázní.V prvním poločase se bojovalo o každý metr. Na obou stranách bylo několik ( 4:2 ) velmi slibně vyhlížejících akcí žádná ale gólově neskončila .

Ve druhé půlce tlak  se domácích stupňoval. Ve 48 minutě ještě míří hlavou vedle Š.Svoboda v 50 minutě ale již udeřilo závar před branou hostí a opakovanou střelou mění skóre M.Müller. V 55 minutě zakončuje centr M.Kudrny   K.Smetana hlavou vedle , v 60 minutě ale vše napravil když usměrňuje do brány centr  M.Ouhrabky. Potom převzali iniciativu hosté Tatran se ale úspěšně bránil . V závěru ještě upravil skóre K.Smetana když zužitkoval centr M.Kudrny. Hráče je třeba pochválit za bojovnost a nasazení které jim vydrželo po celý zápas.

K příštímu zápasu zajíždí Tatran do Meziměstí.