FC AVOV Rudník - Tatran Hostinné 5 - 3 poločas 4 - 2

Tatran Hostinné                3                   poločas  4 : 2

D.Buchar                        H.Smetana                       Š.Svoboda                 P.Salač

M.Ouhrabka                     L.Przybyla                     J.Vacek                    P.Šmucer

K.Smetana                      M.Kudrna

O.Jelínek ; D.Polák ; J.Matoulek ; D.Rosa

Střelci Tatranu:    L.Przybyly  2  ;  P.Salač

Karty :  ž.k. : H.Smetana  č.k. : P.Salač ( na lavičce)

Dorost Tatranu zajížděl k derby do Rudníku. Zápas nezačal pro naše hráče dobře už ve 12 minutě prohrávali po rychlých brejcích 2:0 . Pak se domácí začali více věnovat řečnění než fotbalu a po standardních situacích nejdříve  Przybyla samostatnou akcí a potom Salač krásnou střelou srovnávají skóre na 2:2. Naši hráči potom měli několik pěkných šancí které však neproměnili a tak v závěru poločasu trestali domácí dvěma lacinými góly zvyšují na 4:2.

Ve druhé půlce se ze začátku bojovalo  více ve středu hřiště žádná velká šance ani z jedné strany, až v 69 minutě se po chybě v rozehrávce dostali (faulem) domácí k míči a zvýšili stav na 5:2 . Tatran pak začal tlačit ale ujala se pouze pěkná střela Przybyli v 79 minutě  na 5:3.Závěrečný nápor domácí ustáli když střelu K.Smetany vykopl z prázdné brány obránce , střela Šmucera končí těsně vedle.Celý zápas byl rozdroben množstvím drobných zákroků.