SK MFC Svoboda n.Ú. - Tatran Hostinné 2:0 (0:0)

Sestava:  Horák J. - Sokolovič, Filcsák, Ulvr - Kvášovský (70.Rodr), Kosina - Polák, Kracík L., Jakoubek - Horák L., Petružálek

ŽK: 2:2 (Ulvr, Petružálek)

Rozhodčí: Nývlt

Diváků: 60

Dohrávané utkání připadlo na nešťastný středeční termín, kdy se řada hráčů omluvila pro pracovní zaneprázdnění. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas a šance se střídaly na obou stranách. V 15.minutě Kosinovu střelu vytlačil gólman na roh, po němž se na zadní tyči netrefil Petružálek. Tři minuty na to trefuje Filcsák dalekonosnou střelou břevno. Ve 28.minutě neudržel gólman střelu Ulvra, ale dobíhající Luboš Horák nezakončil přesně.

Ve druhé půli Tatran přidal, zatlačil domácí, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracoval. Když se vystřelilo, tak střely končily na vysoké ochranné síti za bránou. A tak zákonitě přišel trest. V 72.minutě přišel nešťastný odraz míče od naší obrany a domácí útočník postupoval sám na Josku Horáka - 1:0. Tatran pak vrhl všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat, čímž otevíral okénka v obraně a domácí toho využili v poslední minutě Doležalem.

Tímto výsledkem Tatran odmítl jít na druhé místo v tabulce. Nelze se vymlouvat na to, že utkání řídil Roman Nývlt, který se zná snad s každým hráčem Svobody, ani na to, že OFS na toto utkání nedelegoval asistenty (přitom se žádná jiná utkání nehrála!!!) a domácí pomezní klučina zvedal praporek vždy na pokyn svobodské obrany. Prostě jsme nedali gól a tak nemůžeme myslet na body. Šance na reparát bude již v sobotu v Bohuslavicích.

Autor: Zdeněk Macháček