Tatran Hostinné - T J Velké Poříčí 5 - 1 poločas 3 - 0

Dorost skóroval už v první minutě……………………

T J Velké Poříčí              1               Poločas         3:0

D.Buchar                 P.Janouch                    Š.Svoboda                 P.Salač

O.Jelínek                  L.Przybyla                       P.Šmucer               M.Ouhrabka

M.Kudrna                       D.Polák

D.Rosa           R.Jakoubek

Dorostenci Tatranu přivítaly hráče z Velkého Poříčí.Zápas začal náporem domácích , už v 1 minutě zužitkoval Lešek centr Dominika na 1:0. 2 minuta centr Léši Ondra střílí hlavou nad.V 11 minutě musel po chybě v obraně ukázat pěkný zákrok Zítko. 12 minuta trestňák Sallyho, Šmíca hlavou těsně vedle. 14 minuta další trestňák Sallyho gólman pouze vyráží na drážku Ondry ale už nestačí 2:0. V 17 minutě po rohu trefuje Štýfek hlavou gólmana. 20 minuta centr Buchara zakončuje Ondra 3:0.

V první minutě druhého poločasu soupeř zužitkoval špatnou rozehrávku a snižuje na 3:1.  V 61 minutě pěkný pas Ondry zakončuje Skipy 4:1.70 minuta střelu Radima zneškodňuje brankář.75 minuta pěkný centr Skipa zakončuje Šmíca do padajícího gólmana. V 80 netrefil Rosič pěkný centr Buchara. V 83 minutě napravil chybu z 1 minuty druhého poločasu Zíťan a předvedl pěkný zákrok. V 86 minutě určuje konečné skóre penalta kterou Šmíca proměnil 5:1.

V příštím kole zajíždí Tatran k derby do Rudníka.