Sokol Starý Rokytník - Tatran Hostinné 4:7 (3:5)
f t Aktuální tabulka s Statistiky Fotografie ze zápasu

Po hokejové přestřelce získal Tatran okresní pohár ...

Sestava:  Horák J. - Kracík D., Ulvr, Urban - Kosina (57.Rodr), Slavík - Kracík L., Lev (57.Kvášovský), Jakoubek (46.Nossek) - Horák L., Petružálek

Branky:4.Kosour,25. Černý,36. L.Mitáček,62.Viesner-14.,34.,55.Lev,18.,45.,79.L.Horák,28. Jakoubek

ŽK: 0:5 (Lev, Horák L., Kosina, Urban, Rodr)

Rozhodčí: Mlynář - Kocurek, Herák

Diváků: 40

Pro časové zaneprázdnění uvádím referát ze stránek Starého Rokytníku i s fotkami, za což děkuji panu Miroslavu Kubcovi.

Na mokrém trávníku, neustále kropeném dešťovými přeháňkami, byla dnes otevřená neskutečná střelnice. Domácí zaskočili o třídu výše hrající Hostinné a dostali se rychle do vedení 1:0, které ovšem nepotvrdili dalším brejkem a hosté otočili během čtyř minut na 1:2. Rokytničtí stačili srovnat skóre, ale opět během šesti minut dvakrát inkasovali. Ještě jednou se dostali snížením na 3:4 na dostřel, vyrovnat stav však nedovolil ve 45. minutě dvěma skvělými zásahy J.Horák. V téže minutě z rychlého protiútoku byl stanoven poločasový výsledek na 3:5.

O přestávce dovezli zástupci výkonného výboru Putovní pohár a poháry pro oba finalisty. Ve druhém poločase hráči obou mužstev zahodili několik brankových příležitostí a přibylo nervozity. Konečný rozdíl branek 4:7 mohl být klidně i menší.  Hostinné však bylo mimo prvních čtrnácti minut vyspělejším týmem, ale domácí si s nimi nezadali v bojovnosti a v houževnatosti. Vyhrál lepší tým a i přes sedm obdržených branek musíme domácí pochválit i za celou cestu do finále!

Středeční termín nedovolil nastoupit šesti hráčům domácích a třem hostů ze základních sestav. Protože se finále hrálo na jeden zápas mohl se tento uskutečnit na neutrálním hřišti a za větší publicity a podpory ze strany OFS Trutnov (třeba na UMT Trutnov, kde je osvětlení). Tento názor převládal v táborech obou mužstev.

Připomínám, že tréninky jsou již od 17,00 hod.!!!