Jiskra Kuks - Tatran Hostinné 2 - 7 ( 1 - 4 )

Tatran Hostinné     7                   poločas  1 : 4

D.Buchar                        P.Janouch                       O.Jelínek                 P.Salač

M.Ouhrabka                     L.Przybyla                     J.Vacek                    P.Šmucer

D.Polák                      J.Matoulek

M.Kudrna     D.Rosa

Střelci Tatranu:    L.Przybyla  4  ;   D.Polák   1   ;   M.Kudrna   1   ;   D.Buchar   1

Dorost Tatranu zajížděl na hřiště Jiskry Kuks.Soupeř nastoupil s osmi hráči. Přes početní výhodu šli do vedení domácí, po zahrávání našeho rohu se dostal soupeř do brejku a skóroval na 1:0. Pak už se ukázala početní převaha Tatranu v 27 minutě doráží střelu Leška Dominik 1:1. 30 minuta Centr Miloše usměrňuje do Brány Lešek 1:2. 36 minuta zakončuje Lešek na 1:3 . V 39 minutě střílí Miloš do tyče. 43 minuta náhru Leška využívá Skipi 1:4.

Do druhé půle nastoupil Tatran s cílem navýšit skóre. V 48 a 55 minutě zakončuje akce Leša na 1:6. V 60 minutě pěknou střelou zvyšuje na 1:7 Buchar. V 80 minutě Brejk domácích končí v síti 2:7. Škoda že přemíra snahy o skórování vedla naše hráče ke střelbě z nepřipravených pozic což zabránilo ještě výraznější výhře.

Příští týden hostí Tatran celek Velkého Poříčí.