Tatran si zahraje finále okresního poháru ...

Sestava:  Horák J. - Kracík D., Ulvr, Urban - Slavík, Rodr - Polák (56.Hepnar), Kracík L., Nossek -  Horák L. (66. Kvášovský), Petružálek

Branky: 22´ a 74´ Nossek, 19´ Horák L., 47´ Kracík L.

ŽK: 4:1 (Ulvr)

Rozhodčí: Gereg - Hertl, Pitro

Diváků: 40

Semifinále okresního poháru se hrálo na tvrdém a hrbolatém hřišti v Libotově, čehož domácí na začátku využili, když se v 18.minutě ujali vedení. To Tatran probralo a během čtyř minut utkání otočil. Nejprve využil zpětnou přihrávku Luboše Kracíka Luboš Horák a vyrovnal. Chvíli na to vysunul Urban Nosska a ten zvyšuje na 1:2. Tak také skončil poločas.

Hned po změně stran se k přímému kopu z 25 metrů postavil Luboš Kracík a zvyšuje na 1:3. Domácí poté ještě přitvrdili, na což doplatil Polák a musel střídat. Tatran se snažil dohrát utkání ve zdraví a tak nerozšiřovat početnou marodku (Harvančák, Jakoubek, Lev, Kosina). Libotov se pak dostal do dvou šancí, které zachránil Joska Horák, na druhé straně zase vychytal gólman Slavíka. Jistotu postupu Tatranu dal v 74.minutě Nossek, který zužitkoval přihrávku Petružálka.

Tatran si tak příští středu (15.9. od 17,30 hod.) zahraje ve Starém Rokytníku finále okresního poháru. (Druhé semifinále: Malé Svatoňovice - Starý Rokytník 2:2 (1:1), na penalty 4:5)