Sokol Horka u Staré Paky - Tatran Hostinné 1 - 4 ( 1 - 1 )

Dorostenci Tatranu v prvním kole soutěže uspěli………………

Tatran Hostinné                           4                 Poločas       1 : 1

D.Buchar             P.Janouch              J.Marek              P.Salač

M.Ouhrabka             J.Vacek                      L.Przybyla               P.Šmucer

M.Jakoubek             D.Polák

O.Jelínek, R.Jakoubek, D.Rosa

Dorost Tatranu Hostinné  zajížděl k prvnímu soutěžnímu utkání na Horka u Staré Paky.Celé utkání bylo poznamenáno velmi těžkým  a silně podmáčeným terénem z čehož plynuli nepřesnosti, velké množství osobních soubojů a nedovolených zákroků (15:20) V 11 minutě střílí Máca z trestňáku těsně vedle. V 15 minutě Mácovu střelu vyráží gólman na roh  po jeho rozehrání sráží Mácův centr do brány Poly. Hráči Hostinného měli pak několik šancí které buď skončili mimo bránu nebo je zlikvidoval gólman. Pak zahrozili domácí v 35 minutě po chybě v obraně končí jejich střela těsně vedle. V 37 minutě po zákroku Léši ve vápně nařizuje sudí penaltu kterou domácí proměňují na 1 : 1.

V druhé půli pokračoval zápas ve stejném stylu a dobývání branky soupeře. V 58 minutě trestný kop Péci doráží Pavel na 1:2. V 65 minutě po centru Máci skóruje Pavel 1:3.V 78 minutě vybojoval ve středu pole Máca balón a následnou pěknou střelou zvyšuje stav na 1:4.V 80 minutě pěkná střela domácích končí na tyči. Závěr zápasu byl poznamenán hrubým zákrokem a zraněním Máci.

V příštím kole přivítá Tatran doma hráče z Malých Svatoňovic.

Autor: Pavel Šmucer