Sokol Prosečné - Tatran Hostinné 0:5 (0:2)

Povinnost splněna, Tatran postupuje do semifinále okresního poháru ...

Sestava: Lánský - Ulvr, Filcsák, Kracík D. - Kosina (28.Doubek), Kracík L. - Kvášovský, Lev, Jakoubek - Horák L. (72.Rodr), Kováč (52.Petružálek)

Branky: 28´ a 31´ Lev, 51´ a 68´ Horák L., 74´ Jakoubek

ŽK: 1:2 (Kracík D., Lev)

Rozhodčí: Dvořák - Zajíc, Dytrych

Diváků: 50

Tatran začal utkání náporem, ale dlouho scházelo přesné zakončení. Až na konci první půlhodiny se dvakrát prosadil Lev po přihrávkách Luboše Horáka. Domácí se dostali do dvou šancí až ke konci poločasu - první Lánský chytá, druhá míří vysoko nad.

Na začátku druhé půle vysunul Lev Luboše Horáka a ten upravuje už na 0:3. Od této chvíle se hrálo pouťové utkání, šance se střídaly na obou stranách, ale góly už stříleli jen hráči Tatranu. Nejprve Luboš Horák doráží vyraženou střelu Luboše Kracíka a pak Jakoubek využívá nedorozumění domácí obrany. V 77.minutě ještě trefuje Lev tyč, následuje rychlý protiútok domácích, když šli 3 hráči na Filcsáka, který musel faulovat. Marnost Prosečného vstřelit branku dokumentoval následně neproměněný pokutový kop. Na výsledku už nic nezměnila ani Jakoubkova střela do tyče v závěru utkání.

Tatran tak postupuje do semifinále okresního poháru a protože Libotov vyřadil překvapivě Kocbeře (2:1), pojede ve středu 8.9. (17,30 hod.) do Libotova. Další semifinálovou dvojici tvoří Malé Svatoňovice a Starý Rokytník.