Tatran Hostinné - Spartak Pilníkov 3:1 (2:0)

Sestava:  Horák J. - Sokolovič (77.Kováč), Filcsák, Ulvr (58.Geletič V.) - Kracík J., Kosina - Polák (79.Kvášovský), Kracík L., Jakoubek - Petružálek, Horák L. (Kracík D.)

Branky: 13´ Petružálek, 45´ Polák, 90´ Jakoubek. - 76´ Nýč

ŽK: 3:0 (Kosina, Kracík D., Polák)

Rozhodčí: Jandera - Čapek, Zajíc

Diváků: 80

V nedělním horkém podvečeru přijel do Hostinného celek Pilníkova. Tatran začal stejně jako ve středeční dohrávce náporem a v 2.minutě prošel od půlky Jakoubek, zamířil však vedle. Ve 13.minutě se skóre měnilo, když Jakoubek točil rohový kop do branky a na zadní tyči lízl míč hlavou Petružálek - 1:0. V 19.minutě se poprvé osmělili hosté, střela osamoceného útočníka šla vedle. Od této chvíle hosté hru vyrovnali, ale žádné mužstvo si vyloženou šanci nedokázalo vytvořit. Výjimkou byla poslední minuta první půle, kdy Ulvr zleva nacentroval a Polák na zadní tyči míč doklepl do brány - 2:0.

Ve druhé půli pokračovala fotbalová holomajzna. Pilníkov se stále více osměloval a jen zbrklá koncovka jeho útočníků ho připravila o lepší výsledek. Největší šanci měl Tatran v 74.minutě, když Polákův centr posílá Petružálek do tyče a následnou bombu Jakoubka gólman vyráží. Nedáš - dostaneš. Následné zmatky v obraně Tatranu vyřešil tvrdou střelou Nýč - 1:2. Hosté ale neměli sílu na závěrečný nápor a tak v poslední minutě převzal Jakoubek míč u vlastního vápna, prošel s ním přes celé hřiště, kdy za sebou nechal postupně tři protihráče a umístěnou střelou potvrdil tři body pro Tatran. Stínem zápasu bylo zranění Poláka v 79.minutě, pro kterého musela přijet PZS (pomalá záchranná služba) - podezření na natržený lýtkový sval.

Program na příští týden:

Ve středu 25.8. hraje „áčko“ v Prosečném čtvtfinále okresního poháru od 17,30 hod. Sraz na Tatranu v 16,30.