SK Sobotka - Tatran Hostinné 8 - 0 poločas 3 - 0

V odvetném zápase poháru dorostenci neobstáli…………….

Tatran Hostinné    0               Poločas    3 : 0

J.Zítko

J.Marek           P.Janouch            P.Šmucer               P.Salač

M.Ouhrabka            J.Vacek                L.Przybyla         Š.Svoboda

D.Polák

Dorostenci Hostinného zajížděli k odvetnému zápasu poháru na hřiště SK Sobotka. Na sestavě se podepsala nedisciplinovanost některých hráčů ,proto jsme odjížděli pouze v deseti s jedním starším žákem.Hráči Sobotky začali náporem ve 2 minutě zahrávali sérii tří rohových kopů z nichž ale nic nevytěžili.Skóre se měnilo v 8 minutě po zákroku Štípka ve vápně nařídil rozhodčí pokutový kop který domácí dělovkou proměnili.V 10 minutě střelu Leška obránci zablokovali , ve 12 minutě centr Janoucha po faulu nikoho nenašel a proletěl až k brankáři. Ve 13 minutě brejk Šmíci zákrok na něj ve vápně ale rozhodčí za faul nepovažoval. Ve 14 minutě byl po podklouznutí ošetřován otřesený Štífek.V 27 minutě postupný útok domácích po chybě obrany končí gólem na 2:0.V 37 minutě byl po faulu zraněný Polák a od té doby hrálo Hostinné s 8 hráči v poli.ve 44 minutě po přečíslení v obraně skórují domácí po třetí.

Do druhé půle nastoupili domácí povzbuzeni výsledkem poločasu s dalším náporem.v 55 a 57 minutě po chybách a přečíslení v obraně zvyšují domácí skóre na 5:0.V 60 minutě neproměnil Lešek rychlý brejk, naopak brejk domácích mění skóre na 6:0. Převaha domácích kteří v úporném vedru pravidelně střídali několik hráčů se projevila i  na skóre které vyrostlo až na 8:0.

Příští týden v sobotu zajíždí dorostenci na hřiště Sokolu Horka u Staré Paky.