Tatran Hostinné - SK Sobotka 5 - 1 poločas 3 - 1

SK Sobotka                       1                   polčas              3  :   1

D.Rosa            J.Vacek             L.Przybyla            M.Ouhrabka

M.Jakoubek                  D.Polák

Střelci Tatranu:  M.Jakoubek    4

D.Polák

Dorostenci přivítali v pohárovém utkání hráče z SK Sobotka. Domácí začali zápas náporem, ale střely ve 2. respektive ve 4. minutě mířily vedle brány. V 10. minutě zachraňuje rychlý brejk hostí gólman včasným vyběhnutím. Ve 14. minutě se podařilo Jakoubkovi skórovat přímo z rohu. V 15. minutě dlouhý nákop Janoucha zakončuje Jakoubek střelou po zemi a zvyšuje na 2:0. Ve 24. minutě po nedorozumění v obraně zakončili hosté rychlý brejk gólem na 2:1. V 39. minutě velmi pěkná akce na jeden dotek po ose Váca, Leša, Máca doráží Polák na 3:1.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s chutí bojovat a ještě skórovat, což se jim podařilo  ve 46. minutě. Po střele Jakoubka se měnilo skóre na 4:1. Okolo 60. minuty se hra vyrovnala a hosté měli dvě velké šance z nichž jedna skončila na tyči. Pak měli domácí několik pěkných šancí, ale skóre se měnilo až v závěru. Po akci Janoucha zakončuje Jakoubek.

Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Příští týden zajíždí dorostenci k odvetě na hřiště SK Sobotka.