Baník Žacléř - Tatran Hostinné 6:0 (1:0)

Těžký debakl na úvod soutěže budiž varováním ...

Sestava: Horák J. - Ulvr - Filcsák, Kosina, Boháč - Polák, Kracík L., Kracík D., Kováč (71.Kvášovský) - Horák L., Petružálek (71.Przybyla)

ŽK: 2:2 (Kracík D., Petružálek)

ČK: 0:1 (60.Ulvr)

Rozhodčí: Mahrla - Kubálek

Diváků: 80

Tatran dal dokonale zapomenout na předváděnou hru v přípravných zápasech a v Žacléři podal ostudný výkon. S jedinou střelou na bránu za celý zápas se dá těžko vstřelit gól a už vůbec ne vyhrát. Domácí se na těžkém podmáčeném terénu lépe pohybovali a hlavně svoje šance dokázali proměňovat. První poločas ještě nic hrozného nenasvědčoval, domácí se za obranu Tatranu dostávali dlouhými nákopy, z nichž většina končila ofsajdem. Až pět minut před odchodem do kabin se jim povedlo vysunout útočníka, který sám před Horákem nezaváhal - 1:0.

Po změně stran zřejmě rozhodla o krutém výsledku 60.minuta. To Ulvr špatně přihrával a následně musel faulovat hráče, který by šel sám na bránu. Takže zasloužená červená karta a bylo po zápase. Domácí dávají v 65.minutě na 2:0, i když brance předcházel faul na Kosinu. Hráči Tatranu poté rezignují a v poslední čtvrthodině si nechávají nasázet další čtyři góly…