AFK Probluz - Tatran Hostinné 1:2 (1:1)

Vydařená herní příprava s nováčkem 1.B třídy ...

V neděli 25.7. se Tatran na hřišti v Urbanicích střetl se dvěma týmy - každé utkání se hrálo 2 x 30 minut. Nejprve porazil Probluz 2:1 (1:1), když branky stříleli Kracíkové David a Luboš. Po většinu utkání byl Tatran lepším mužstvem a mohl vstřelit více branek, když Luboš Horák trefil tyč a Jakoubek nepromněnil v poslední minutě penaltu.

Ve druhém utkání pak Tatran remizoval s domácími Urbanicemi 1:1 (1:1) - branku vstřelil Kvášovský. Utkání bylo vyrovnané, na Tatran sedla ke konci únava - navíc museli hřiště postupně opustit pro zranění čtyři hráči...

V obou utkání se prostřídali tito hráči: Horák J., Lánský, Ulvr, Kosina, Sokolovič, Geletič V., Polák, Kracík L., Kracík D., Horák L., Kvášovský, Kováč, Jakoubek, Petružálek a Rodr. Bez omluvy se na sraz nedostavili Holič a Doubek.

Tento týden je změna tréninků - trénuje se úterý a čtvrtek od 18,30 hodin.