Hostinné - Podhůří 7:1 (1:0)

Aleš Dřízhal uzavřel gólem kanonádu tatranu a zároveň i svoji aktivní kariéru, za kterou mu za celý tatran děkuji.

Sestava: L.Horák - J.Kracík - Doubek, Harvančák, Urban (46.Jakoubek) - Polák, L.Kracík, Kosina, Nossek - D.Kracík (72.Dřízhal), Petružálek

Branky: L. Kracík 2, Jakoubek 2, Petružálek, Polák, Dřízhal - Mlejnek

Rozhodčí: Kocurek

ŽK: 2:1 (D.Kracík, Jakoubek)

Diváků: 90

První poločas se hrál hodně otevřený fotbal, z čehož vyplívalo hodně šancí na obou stránách, ze kterých dokázal jako jediný ve 22. minutě po rychlém přechodu do útoku vytěžit jediný gól prvního poločasu Luboš Kracík. Nic na tom nezměnila ani nastřelená tyč domácí branky ani břevno té hostující.

Druhá fáze zápasu byla minutu od minuty více a více pod kontrolou tatranu, což konečně vyústilo v brankové vyjádření - nejdříve se trefil střídající Martin Jakoubek, po něm Roman Polák a následně hrající trenér Petr Petružálek. Pak přišla krásná dělovka z nohy Martina Jakoubka a bylo to už 5:0. Svým druhým zásahem přispěl na gólové konto zápasu Luboš Kracík. Z následné rozehrávky prošel dřímající obranou přes půlku hřiště hostující kapitán Mlejnek, k jehož chování na hřišti je těžké se i vyjadřovat (to se prostě musí vidět - asi mu při příchodu na zelenou plochu vypadl mozek z hlavy), a pohodlně snížil na 6:1. A vrchol zápasu přišel v 89. minutě, kdy se od autové čáry krásně prokličkoval Luboš Kracík a předložil balón Aleši Dřízhalovi, který svoji derniéru v dresu tatranu oslavil gólem a uzavřel tak skóre zápasu na 7:1

Autor: Luboš Horák