Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 1:3 (1:1)

Tajenka vítěze okresního přeboru zůstává nadále nevyluštěna ...

Sestava:  Horák L. - Ulvr - Filcsák (83.Harvančák), Punner, Urban - Polák, Kracík L., Kosina, Nossek - Jakoubek, Petružálek (87.Boháč)

Branky: 32.Petružálek - 28.Vágner, 74.Růžička, 82.Mohet

ŽK: 2:1 (Nossek, Urban)

Rozhodčí: R.Nývlt - Jandera, L.Nývlt

Diváků: 50

Středeční dohrávka mohla rozhodnout o postupu Bílé Třemešné do 1.B třídy, bohužel se tak nestalo. Vcelku vyrovnané utkání rozhodla větší střelecká produktivita hostů.

Už v 7.minutě se prezentoval tvrdou střelou Luboš Kracík - gólman vyráží na roh. O tři minuty později hlavičkuje na druhé straně po rohu Vágner do břevna. Ve 13.minutě našel Punner osamoceného Jakoubka, gólman ale včasným vyběhnutím šanci zneškodnil. Ve 28.minutě vyslal hlavou Pohořelý do brejku Vágnera a ten nezaváhal - 0:1. Za čtyři minuty ale bylo vyrovnáno, když Horákův dlouhý výkop podběhl Marel a Petružálek z první nedal gólmanovi šanci. Ke konci poločasu ještě centruje Petružálek a na Poláka zívala odkrytá branka, ale hlavičkuje vedle.

Začátek druhé půle ještě patřil Tatranu, ale své šance neproměnil. Nejprve přihrávku Petružálka minuli v dobré pozici Punner s Polákem, chvíli na to si Jakoubek narazil s Kosinou, míč mu však utíká a gólman chytá. Potom se stále více začali prosazovat zkušeně hrající hosté. První dvě šance ještě Horák zlikvidoval, v 74.minutě už ale byl krátký na dorážku Růžičky. V 83.minutě zasadila Vítězná rozhodující úder, když se z malého vápna trefil Mohet - 1:3. Výsledek poté mohl korigovat Petružálek, kterého výborně našel zpětnou přihrávkou Polák, ale prázdnou bránu vysoko přestřeluje …

Šanci na reparát bude mít Tatran v sobotu 19.6., kdy v posledním zápase sezóny hostí Jiskru Podhůří (17,00 hod.).

Autor: Zdeněk Macháček