Olympia Hradec Králové „B“ - Tatran Hostinné 6 - 1 poločas 3 - 0

Tatran Hostinné                              1         Poločas     3 – 0

D.Hochman              O.Jelínek                       R.Jakoubek                   D.Rosa

M.Ouhrabka               O.Schwaninger                  D.Polák               P.Šmucer

P.Lorenz            M.Uždil

Branky Tatranu:    Šmucer

Starší žáci Tatranu Hostinné zajížděli k odloženému zápasu na hřiště Olympie Hradec Králové „B“. Tatran nastoupil s odhodláním překvapit soupeře což se mu však nepovedlo když už ve 3 respektive 5 minutě po chybách v obraně domácí dvakrát skórovali. Ve 23 minutě se ve vzájemném souboji zranil Ondra Schwaningera hráči hráli v deseti.Ve 29 minutě útok středem střela pod padajícího gólmana znamenala změnu stavu na 3 : 0 .

Do druhé půle nastoupil Tatran s devíti hráči po nevolnosti jednoho obránce. I přes to si dokázali hráči vytvořit několik slibných akcí které však skóre nezměnili. V 50 minutě po přečíslení v obraně skórují domácí po čtvrté.V 57 minutě zaznamenává čestný úspěch hostí pěknou střelou z voleje Šmíca po centru Ohrabky.V závěru se projevila početní výhoda domácích kteří ještě dvakrát skórovali a vyhráli celkově 6 : 1. Hráče je třeba pochválit že i za nepříznivého stavu v počtu hráčů nesložili zbraně a bojovali v úporném vedru až do konce.