Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 3 - 0 poločas 1 - 0
f s Statistiky

V posledním domácím zapase sezóny vydřeli starší žáci tři body.............................

Tatran Hostinné         3

FC Mladé Buky         0               Poločas   1 : 0

Sestava.

J. Zítko

T. Benecký                 O. Jelínek                 D. Hochman                D. Rosa

M.Ouhrabka               D. Blažek                      O. Schwaninger               P. Šmucer

M. Uždil                     R. Jakoubek

Na střídačce: D. Polák

p. Lorenz

Góly Tatranu:  R. Jakoubek  2x

O. Schwaninger

Starší žáci Tatranu Hostinné přivítali doma o místo před ním umístněné Mladé Buky. Už ve 4 minutě zahrozili hosté , kdy po dlouhém výkopu od brankáře naše obrana zaváhala a soupeř šel do  brejku který však gólově  nezakončil. Potom začaly střílet domácí ale jejich střely končily vedle nebo je zlikvidoval gólman. Až 22 minutě se ujala opakovaná střela Jakoubka a stav se posunul na 1 : 0.

Do druhé půle nastoupil Tatran s velkým odhodláním zlomit odpor soupeře. Hráči  začaly lépe kombinovat což se posléze projevilo i na skóre. V 58 minutě pěkný centr Šmíci na Švanyho  končí gólem 2 : 0 . V 68 minutě uklidil balón hlavou do sítě  Jakoubek po centru Švanyho. K příštímu zápasu zajíždí Tatran již ve středu do Hradce Králové na hřiště Olympie Hradec Králové „B“ a sezónu ukončí v sobotu v Trutnově proti celku FKM Úpa „B“.

Autor: Pavel Šmucer