Tatran Hostinné - TJ Červený Kostelec 4 - 2 ( 0 - 2 )

Starší žáci Tatranu skvěle otočili zápas…………………….

TJ Červený Kostelec             2       poločas         0 : 2

M.Ouhrabka        O.Schwaninger                      D.Blažek                   P.Šmucer

R.Polák                   P.Lorenz

Na střídačce: A.Schwaninger

Góly Tatranu:  O.Schwaninger  3x

R.Jakoubek

Hráči starších žáku Tatranu Hostinné přivítali doma 4 celek tabulky TJ Červený Kostelec.V první půli převažoval boj o střed hřiště.Góly padali po našich chybách.V 7 minutě chyba v rozehrávce a rychlá akce hostí končí rohem . 9 minuta chyba ve středu obrany , brejk hostí končí gólem 0 : 1. V 13 minutě útok domácích zastavuje dlouhé váhání s centrem a hosté odkopávají do bezpečí . V 27 minutě chyba v záloze a velkou  šanci hostí zneškodňuje gólman . 30 minuta hosté centrují z pravé strany a přetažený centr  lehce doráží do sítě 0 :2 . 32 minuta trestný kop Jelínka umístněný po zemi k tyči gólman však chytá.

Do druhé půle nastoupili hráči Tatranu  jako politý živou vodou , hráči bojovali a nevzdávali žádný souboj .Ve 44 minutě uniká Šmíca nahrává Schwanymu a ten snižuje na 1 : 2 . Ve 48 minutě po dlouhém výkopu získává balón Schwany a srovnává skóre na 2 : 2 .V 57 minutě zachraňuje velkou šanci hostí gólman . 58 minuta trestný kop Jelínka brankář pouze vyráží ,na dorážku Jakoubka už ale nestačí  3 : 2 . V 68 minutě dlouhý nákop Jelínka za obranu a Schwany završuje hattrick  na  konečných   4 : 2 .Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení .               V neděli  30.5. zajíždí žáci Tatranu na hřiště Olympia Hradec Králové „B“.