Tatran Hostinné - Sokol Kunčice 3:2 (1:1)

Sestava:  Horák L. - Dřízhal - Filcsák, Kosina, Urban - Punner, Harvančák, Kracík D. - Polák, Petružálek (70.Kvášovský), Ferenci (46.Celar)

Branky: 12´ Kracík D., 78´ Dřízhal, 91´ Kosina - 40´ Danihelka, 68´ Jeřábek

ŽK: 2:3 (Celar, Kosina)

Rozhodčí: Trejbal - Dvořák, Rolf

Diváků: 50

Kdo si před utkáním myslel, že to bude procházka růžovým sadem a Tatran si vylepší skóre, tak ten se hluboce mýlil. Sympaticky hrající mladí běhaví hosté se o lepší výsledek připravili jen vlastní nedisciplinovaností. Závěr zápasu byl jen pro silné povahy nebo pro ty, co měli tři v žíle (ale to byl pouze hospodský a při jeho výdejní kapacitě pochybuji, že by se někdo z diváků do takového stavu mohl dostat).

Tatran si od začátku utkání vynutil převahu, scházelo však přesné zakončení. Ve 4.minutě ale rozehrál Filcsák trestný kop na obsazeného Harvančáka a hosté šli do rychlého brejku. Danihelka se dostal až před Horáka, avšak vysoko přestřelil. Ve 12.minutě našel Harvančák naběhnutého Kracíka a ten těsně před gólmanem tečuje míč do brány - 1:0. Místo vstřelení dalších branek však přišla křeč, nepřesnosti a zbrklá zakončení. A tak ve 40.minutě unikl opět Danihelka a střelou k tyči vyrovnal na poločasových 1:1.

Druhý poločas začal Tatran pološancemi, kdy Celar hlavičkuje vedle nebo Petružálkův přímák vyráží gólman nad břevno. Hosté stále hrozili z rychlých brejků a po jednom z nich v 65.minutě zvonila tyč Horákovi branky. Tatran jako by toto varování nebral vážně a o tři minuty později našel Danihelka zpětnou přihrávkou Jeřábka a bylo to 1:2. Naštěstí za deset minut bylo vyrovnáno, když Kvášovský přihrávkou našel Dřízhala a ten s pomocí teče obránce vstřelil důležitý gól. Vyrovnání neunesl Adolf, který bez míče sestřelil Poláka a musel pod sprchy. V 85.minutě navíc vynadal jinak velmi dobře pískajícímu rozhodčímu Gazzi a Kunčice dohrávali o devíti. Závěrečný nápor Tatranu pak přinesl tříbodový zisk. Naskočila 91.minuta - Celar vybojoval míč, předložil na Kracíka, ten našel před bránou volného Kosinu, který prostřeluje gólmana - 3:2!

Pro domácí šťastné vítězství - pro hosty možná krutá prohra. Otázkou zůstává, kteří hráči Tatranu nastoupí v sobotu na hřišti Jiskry Kocbeře - v utkání s Kunčicemi jich chybělo sedm…

V pátek 14.5. je trénink od 17,00 hod.!!!