1.FK Nová Paka - Tatran Hostinné 9 - 0 poločas ( 4 - 0 )

Tatran Hostinné    0                     poločas  4:0

M.Uždil                        R.Jakoubek                          O.Jelínek                        D.Rosa

M.Ouhrabka                        D.Blažek                          O.Schwaninger                     P.Šmucer

P.Lorenz                       M.Brádler

Na střídačce: J.Švec          M.Mizera

Hráči starších žáků Tatran Hostinné zajížděli do Nové Paky. Domácí udeřili již ve 4‘ po chybě obrany 1:0.Hráči N.Paky přehráli Tatran po všech stranách což se projevilo i na skóre které se do přestávky vyšplhalo na 4:0.

Ani v druhé půli se obraz hry nezměnil bezzubý útok záloha pod tlakem a přetížená obrana vedly k dalším brankám domácích.Přesto si Tatran vytvořil několik slibných akcí nedokázal je však zakončit gólově.Domácí skórovali hlavně po velmi rychlých útocích ,chybách v obraně nebo špatných výkopech a odkopech , brankový účet de vyšplhal až na konečných 9:0.Bohužel ne všichni hráči improvizované sestavy Tatranu si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

K dalšímu zápasu zajíždí žáci již ve středu na hřiště AFK Probluz.