Tatran Hostinné   1                                Poločas  1:0

T.Benecký               O.Jelínek                   R.Jakoubek                 D.Rosa

Střídačka: M.Brádler

P.Lorenz

J.Marek

Za Tatran skóroval: R.Jakoubek

Tatran Hostinné zajížděl k dohrávce podzimního kola na hřiště Mladých Buků. Hráči Tatranu zaspali začátek a již ve druhé minutě vedli domácí 1:0. Poté se hra vyrovnala a celý první poločas se vyznačoval několika pěknými akcemi na obou stranách, které buď  zneškodnili brankáři nebo skončily vedle brány.

Do druhé půle byl posílen útok, což se projevilo i na šancích, bohužel však opět jako proti Žacléři vázlo jejich proměňování. Domácí hrozili hlavně z brejkových útoků. Až v 56’ se ujala střela Jakoubka po přihrávce Jelínka. Přestože starší žáci Tatranu přestříleli soupeře ve druhé půli  12:3 ( celkem 17:6),  skóre se již neměnilo a zápas skončil remízou.