FK Havex Strážné - Tatran Hostinné 1:3 (1:2)

Z nedělního utkání s plným počtem bodů ...

Sestava:  Horák J. - Dřízhal - Filcsák (55.Urban), Kracík J., Kracík D. - Kvášovský, Kracík L. Kosina, Celar (86.Müller) - Polák, Petružálek

Branky: 5´ a 43´ Polák, 67´ Petružálek - 14´ vlastní (Kracík J.)

ŽK: 1:3 (Filcsák, Kracík D., Kracík L.)

Rozhodčí: Mahrla - Louda, Herák

Diváků: 100

Tatran přijel s cílem bodovat, i když už před začátkem bylo jasné, že to nebude lehké. Z různých důvodů totiž chybělo šest hráčů - navíc ve stejný čas hrálo doma „béčko“. Ti co nastoupili je však plnohodnotně nahradili a vybojovali důležité vítězství.

Už v 5.minutě vybojoval míč Kvášovský, který našel Luboše Kracíka - ten zpoza vápna tvrdě vystřelil, gólman míč neudržel a dobíhající Polák doráží do sítě - 0:1. Bohužel bylo brzy vyrovnáno, když přímý kop domácích hlavičkuje Honza Kracík přesně k tyči bezmocného Horáka. Hráči Tatranu se však rychle oklepali a kombinační hrou se dostávali do dalších šancí - střela Petružálka a hlavička Honzy Kracíka se skóre ještě nepohnula. Domácí do konce poločasu měli jednu šanci ve 35.minutě, když centrovaný míč olízl břevno Horákovi branky. Minutu nato dobře prošel Polák, ale přestřeluje. Ve 43.minutě kopal roh Luboš Kracík, na zadní tyči vyskočili Petružálek s Polákem a druhý jmenovaný i s pomocí domácí obrany dává hlavou druhý gól.

Začátek druhé půle patřil domácím, ti však žádnou šanci neproměnili. A tak v 67.minutě udeřilo na druhé straně. Horák našel dlouhým výkopem Luboše Kracíka, ten dává zpět na Urbana a jeho centr usměrňuje do sítě hlavou Petružálek. Za tři minuty mohl Petružálek skórovat podruhé, když tentokrát centr Luboše Kracíka hlavičkuje do tyče. Závěr utkání se už dohrával pouze z povinnosti bez vyložených šancí.