Tatran Hostinné - Baník Žacléř 1 : 1 ( 0 : 1 )

Starší žáci Tatranu ztratili doma 2 body se Žacléřem........

Tatran Hostinné      1

Baník Žacléř           1                                              Poločas     0  :   1

J.Zítko

T.Benecký                   J.Marek                     D.Hochman                D.Rosa

M.Ouhrabka                    O.Jelínek               O.Schwaninger                       P.Šmucer

R Jakoubek                D.Polák

Na střídačce: P.Lorenz

D.Blažek

M.Brádler

Branky Tatranu : R.Jakoubek

Mužstvo starších žáků Tatranu Hostinné přivítalo v dalším kole doma hráče Baníku Žacléř. V první půlce se hrál oboustranně útočný fotbal s mírnou převahou domácích. V 15’ břevno Jakoubka a  následná dorážka do gólmana. Přesto v 19‘ chyba po rohu soupeře v malém pokutovém území a gól na 0 : 1. V 26’ Schwany střílí do gólmana, 29‘ Radim těsně míjí, 32’ Šmíca těsně vedle a ani další akce nezměnily skóre.

Druhý poločas začal v 36‘ krásným centrem Šmíci přes celou bránu, Radim jen o malý kousek na míč nedosáhl.  Ve 41‘ pěkná střela Radima znamenala srovnání skóre na 1:1. Pak se tlak domácích změnil na festival spálených šancí. Přesto, že poté domácí přestříleli soupeře 10:2 ( celkem 23:5), se skóre  již neměnilo a hosté si odváží z Hostinného první bod  zvenčí za remízu 1:1. Hráči Tatranu zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení nikoli však už za zakončování akcí.

V   příštím  kole   již   ve  středu  zajíždí  Tatran  na  hřiště   FC  Mladé  Buky   a   v sobotu   na