Tatran Hostinné - FKM Javorka 0 - 3 ( 0 - 0 )

FKM Javorka          3                                Poločas 0 - 0

T. Benecký                  O. Jelínek                  R. Jakoubek                D. Rosa

M.Ouhrabka              O.Schwaninger                 P.Lorenz                       P.Šmucer

D.Blažek                    M.Uždil

Na lavičce:  V. Khol

Mužstvo Tatranu Hostinné přivítalo ve druhém kole doma hráče FKM Javorka. Zápas začali domácí velice svižně. Ve 2' pěkný centr Šwanyho o malý kousek Šmíca nedoběhl. Od 9' do 16' serie pěkných střel a volných přímých kopů, žádná střela však neskončila gólem. V 17' zachraňuje brejk hostí na velkém vápně pěkným zákrokem Zítko. Poté se hra vyrovnala a poločas skončil bez větších šancí na obou stranách  0 - 0 .

Na začátku druhé půle ve  40' domácí po rohu skórují, ale rozhodčí gól neuznává. To jakoby předznamenalo zvrat v zápase. V 51' zaspal golman a hosté otvírají skóre 0 : 1. Po rozehrání nedokázali domácí před brankou odkopnout balón a hosté v 52' zvyšují na  0 : 2. Kalich hořkosti si vypili domácí v 54', kdy po chybě na levé straně obrany skórují hosté po třetí. Do konce zápasu měli  domácí ještě několik pěkných akcí, žádná však neskončila gólem.

V příštím kole zajíždí mužstvo Tatranu do Vrchlabí.