Sokol Staré Buky - Tatran Hostinné 0:3 (0:0)

Sestava:  Horák J. - Ulvr - Harvančák (87.Rodr), Kosina, Urban - Polák, Kracík L., Jakoubek (80.Kvášovský), Kracík D. - Horák L., Petružálek

Branky: 56´ Petružálek, 67´ Horák L., 79´ Jakoubek

ŽK: 1:2 (Jakoubek, Urban)

Rozhodčí: Mrkvička – Prokop, laik

Diváků: 60

V utkání dvou rozdílných poločasů, které se hrálo na umělé trávě v Trutnově, přežil Tatran v první půli klinickou smrt, aby pak ve druhém poločase rozhodl třemi krásnými góly o svém vítězství.

Domácí vstoupili do zápasu aktivně a zde je výčet jejich šancí:

7. minuta: po střele zní břevno Horákovi branky,

12. minuta: po propadnutí obrany Tatranu jdou 2 hráči sami na Horáka, akce končí na tyči,

22 .minuta: Horák vychytává samostatný nájezd,

33. minuta: Horák rozehrává od branky na Kosinu, který to nečekal, ale útočník Buků přestřeluje,

43. minuta: po hlavičce domácích končí míč těsně vedle Horákovi branky

Tatran se v prvním poločase dostal jen do dvou šancí - ve 14. minutě byl ve vápně zkosen Luboš Horák, píšťalka rozhodčího však mlčela a ve 37. minutě po jeho přiťuknutí hlavou Petružálek přestřeluje.

Po důrazné domluvě o přestávce nastoupil do zápasu úplně jiný Tatran. Ve 49. minutě před brankou Buků zůstal bez odezvy šlapák na Luboše Horáka, z následného rohu hlavičkuje Polák do změti těl. Petružálek pak obírá o míč Gábrleho, ale gólmana neprostřelil. V 56.minutě se po rohu Jakoubka rozpomněl na své mládí Petružálek a hlavou nezadržitelně skóroval. V 67.minutě už to bylo 2:0. To Joska Horák vyhodil míč na Poláka, ten si pohrál se třemi hráči a předložil míč na Luboše Horáka, který ho uklidil za tyč. V 78.minutě mohl Luboš Horák vstřelit další branku, ale po přihrávce Jakoubka přestřeluje. Minutu na to měl Jakoubek dost času na to, aby z 25 metrů přesně zamířil a tvrdou střelou trefil šibenici domácí branky!!! Staré Buky už rezignovali, přesto mohli v 82.minutě snížit - jejich střelu po překonání Josky Horáka však vykopává těsně před brankovou čárou Kosina. V závěru utkání ještě Luboš Horák vybídl k sólu přes půl hřiště střídajícího Rodra, ten si ale míč před gólmanem ukopl.