Spartak Pilníkov - Tatran Hostinné 0:1 (0:1)

Sestava:  Horák J. – Ulvr – Harvančák, Kracík J. (56.Sokolovič), Urban - Kracík L., Jakoubek, Kosina, Nossek (88.Boháč) – Polák, Horák L. (74.Petružálek)

Branka: 21´ Jakoubek

ŽK: 1:3 (Kracík J., Jakoubek, Sokolovič)

Rozhodčí: Cerman – Mlynář, Nývlt

Diváků: 40

V jarní premiéře se Tatran představil na měkkém, ale dobře připraveném hřišti v Pilníkově. Na podzim vyhrál Pilníkov v Hostinném 1:0 a tak jsme mu měli co vracet, což se dokonale podařilo. Úvod utkání patřil Tatranu, který lépe kombinoval a usadil se na půlce domácích. Vše vyvrcholilo ve 21. minutě prvním a jak se později ukázalo i posledním a vítězným gólem. To Jakoubek zahrával roh, v nastalé skrumáži na malém vápně se neprosadil Polák, ale míč se odrazil zpět do pole, odkud ho Jakoubek poslal za tyč do sítě. Pak ale Tatran nepochopitelně přenechal prostor domácím a ti měli do konce poločasu několik příležitostí na vyrovnání. Ve 31. minutě vyrobil při rozehrávce hrubku Jakoubek a Horák musel střelu vyrážet na roh. Z něho vykopává Nossek míč z brankové čáry a chvíli na to chytá Horák samostatný únik domácího kapitána.

Krátce po změně stran mohl zvýšit vedení Jakoubek, který uháněl sám na bránu - místo střely ovšem nepřesně přihrával… Pak znovu několikrát zahrozili domácí, ale nejlepší hráč Tatranu Joska Horák byl neprůstřelný. Ve snaze Pilníkova o vyrovnání se otevírala okénka v jejich obraně a Tatran si vytvořil několik příležitostí k rozhodnutí. V 62. minutě Jakoubek z rohu trefuje břevno domácí branky. V 74. minutě se do utkání zapojil i trenér Petružálek a minutu na to se dostal sám před domácího gólmana, kterého sice neprostřelil, ale pořádně pošlapal. Pět minut před koncem ještě dvakrát zvoní konstrukce domácí branky - nejprve trefuje Kosina technickou střelou tyč a pak Petružálek hlavičkuje po rohu Urbana do břevna. V 87. minutě ale všem zatrnulo, když si domácí útočník obhodil Ulvra a postupoval  sám na Horáka - ten ale opět  čaroval a tak si Tatran odvezl všechny body.