Tatran Hostinné - FK HAVEX Strážné 3:4 (1:3)

Další přípravné utkání dopadlo herně mnohem lépe ...

Sestava: Horák J. - Boháč, Ulvr, Harvančák, Kutifel (22.Urban) - Polák, Jakoubek, Kosina, Nossek - Horák L., Petružálek

Dále střídali: NIKDO (k utkání se nedostavilo asi 30 dalších registrovaných hráčů Tatranu)

Branky Tatranu: 20.Horák L., 53. a 73. Jakoubek

Vyrovnaný první poločas patřil nakonec Strážnému, když se nově složená obranná čtveřice Tatranu teprve hledala. Navíc se zranil Kutifel a do utkání musel naskočit přihlížející Pavel Urban. Soupeři se podařilo třikrát skórovat, z toho jednou z penalty. Za Tatran vyrovnával na 1:1 ve 20.min. pěknou střelou Luboš Horák. Tři minuty po změně stran vede Strážné už 4:1. Pak se ale obraz hry změnil. Tatran začal lépe kombinovat a vytvořil si množství šancí, z nichž alespoň dvě proměnil Jakoubek. Budiž výkon ve druhé půli příslibem pro další zápasy.

A nakonec zpráva pro příznivce jiných klubů lačnících po krvi: Utkání se odehrálo v klidné a přátelské atmosféře a s přehledem ho odřídil rozhodčí Mrkvička.

POZOR změna: Další přípravný zápas na umělce v Trutnově odehrajeme v neděli 14.3. již od 12,00 hod. proti Dolní Kalné. Sraz před Bicanem v 11,00 hod.