Tatran Hostinné - Jiskra Kocbeře 3:1 (2:0)

Opět domácí vítězství se třemi vstřelenými góly ...

Sestava: Horák J. - Dřízhal - Pešta, Harvančák, Kracík J. (70.Geletič) - Boháč, Kosina, Petik  (75.Jakubec Jan), Nossek - Polák (89.Jakubec Jakub), Petružálek

Branky: 26´ J.Kracík, 40´ Nossek, 73´ Harvančák - 63´ Horák

ŽK: 4:3 (Polák, Harvančák, Jakubec Jan, Dřízhal)

Rozhodčí: Beránek - Louda, Zajíc

Diváků: 60

Po Lánovu a Strážném přijel opět druhý celek tabulky a znovu obdržel tři góly. Na domácích ležela od začátku utkání zřejmě rtyňská deka a tak hosté byli aktivnější, ale žádnou vyloženou příležitost si nevypracovali. Zato Tatran udeřil z první standartní situace ve 26.minutě, když se po rohu Nosska prosadil hlavou Jan Kracík. Obdrženým gólem hosté trochu odpadli a Tatram se dostal do dalších šancí.. Ve 36.minutě poslal Harvančák přímý kop na zadní tyč a Nossek zpětnou přihrávkou hledal nabíhajícího Poláka, který byl ale o něco rychlejší a míč ho minul. Pět minut před odchodem do kabin Polák zprava odcentroval,  Nossek se uvolnil přes obránce a střelou pod padajícím gólmanem zvyšuje na 2:0.

Po změně stran se hrála vyrovnaná partie - začátek patřil domácím, konec zase hostům. Tatran se na začátku dostal do dvou dobrých šancí. Nejprve prodloužil míč Polák hlavou na Petružálka, ale ten to měl na pravou nohu a gólman chytá. Za chvíli se Polák řítil na bránu, ale obtěžován obráncem a vyběhnuvším gólmanem nestihl včas zakončit. V 63.minutě přišel pro domácí šok, když souboj o míč ve vápně posoudil rozhodčí jako penaltový. Horák sice penaltu vyrazil, ale akce hra pokračovala, čehož si zřejmě domácí hráči nevšimli a z hranice šestnáctky se trefil jeho jmenovec v dresu hostí. O deset minut později se ale penalta pískala i na druhé straně po nastřelení ruky obránce Polákem. Harvančák penaltu s přehledem proměnil a zvýšil na 3:1. Závěrečný nápor hostů už na výsledku nic nezměnil a tak důležité body zůstaly doma..

Příští týden zajíždíme do Pilníkova, kde nás vyzve „domácí“ Vítězná - v sobotu 17.10., už od 15,30 hod. - sraz na hřišti ve 14,15 hod.