Po "vlastních" gólech jednoznačná prohra ...

Sestava: Horák J. - Celar, Filcsák, Kosina, Pešta (85.Rodr) - Polák, Nossek, Kracík L., Boháč - Horák L. (71.Kvášovský), Petružálek (88.Suchý)

ŽK: 0:3 (Kracík L., Pešta, Petružálek)

ČK: 0:1 (69.Filcsák)

Rozhodčí: Teichmann - Louda, Kejzlar

Diváků: 60

Kdo neviděl - neuvěří. Zatímco minulý týden jsme soupeře vyučovali z produktivity, v tomto utkání jsme byli produktivní pouze do své branky. Nelze se vymlouvat na to, že opět chybělo několik hráčů včetně skoro celé obrany a několik hráčů hrálo se zraněním. Hrubé individuální chyby a nedisciplinovanost jednotlivců položili celé mužstvo. Přitom začátek zápasu ničemu takovému nenasvědčoval a kdybychom po prvním poločase vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit. Zde je výčet tutovek: 12.min. - Luboš Horák si v dobré pozici zpracoval míč, ale střela mu vůbec nesedla. 16.min. - po centru Poláka zívala na Petružálka prázdná brána, ale míč odvrací z brankové čáry obránce. 41.min. - Petružálek nachází před brankou Poláka, ten střílí vedle … A tak když jsme gól nemohli dát my, věnovali jsme ho soupeři. Ve 23.minutě si slabší chvilku vybral gólman Horák, který místo včasného odkopu volil kličku na domácího útočníka, ten mu míč vypíchl a skončil v bráně - 1:0.

Nic se neděje, řekli jsme si v kabině, jedeme dál a nějakou tu šanci proměníme. Jenže ono se dělo - a opět polovlastní góly. V 53.minutě po nedorozumění J.Horáka s Kosinou domácí zvyšují na 2:0 a za tři minuty po chybě obrany a zbytečné ztrátě míče postupují dva hráči na naši branku - 3:0. V 62.minutě se nám sice podařilo snížit, když Kosina našel před brankou Luboše Horáka, ale to bylo vše. Navíc se v 69.minutě nechal zbytečně vyloučit stoper Filcsák a domácí nás potrestali dalšími góly, když se dvakrát prosadil nejlepší hráč domácích pomezní rozhodčí.

Jménem mužstva se všem omlouvám za předvedený výkon, zvláště našim fandům, kteří nás přijeli podpořit. Je třeba na toto utkání co nejrychleji zapomenout a doufám, že v sobotu 10.10., kdy od 16,00 hod. hostíme Kocbeře, podáme lepší výkon.